Kalp Atisi Duyulmadi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kendimce tarafından oluşturulan Kalp Atisi Duyulmadi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,127 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalp Atisi Duyulmadi
Konbuyu başlatan Kendimce
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Hiç kanama yok çok sukur ,leke kanama hiç olmadi. Beta HCG degerim haftamdan yuksek, geç döllenmede degerler dusuk oluyor diye biliyorum.
Bak mesela ben sekiz haftalık hamileydim lekenme tarzında kanamam başladı sonra koyulasti Dr gittim kalp atışı yok gelişimi durmuş dedi emin olmadim tabiki ayrıntılı ultrasona girdim orda da yok kalp atışı dedi öyle emin oldum aldırdım ama çok şükür sende kanama yokmuş e değerler de yüksekmiş bir sorun yok gibi görünüyor bu durumda yani hala kalp ritminin duyulması için vakit var evet bazı insanlarda yedinci haftada duyuluyor ama bazılarında da dokuzuncu onuncu haftayı bulabiliyor

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Bugun ilk muaynemi oldum kese ve bebegim göründü kesede ve bebek de sorun yok dedi doktor ama kalp atisini duyamadik. Bir hafta sonra gel bir daha dinleyelim dedi. Ekranda kalp ritmini çok zayif gördüm ama ses hic yoktu. Böyle olup da sonradan kalp atisini duyan var mi ? Ilk gebeligim çok endiselendim.
Gebelik 7+2
Duyarsn ins cnm skma canini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar