Kalp atışı kaçıncı haftada duyulur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticeeee tarafından oluşturulan Kalp atışı kaçıncı haftada duyulur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 644 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalp atışı kaçıncı haftada duyulur
Konbuyu başlatan Haticeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticeeee

Haticeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bana yardımcı olırmısnz 6+3 günlük hamileyim kese ve bebek gözüktü ama kalp atısını duymadı bu normal mi atmayabilir de dedi kalbi doktor oğlumun 6 haftalıkken hem onu görmüştüm hemde kalp atısını duymustm organlar oluşurken ilk kalbi oluşmuyor mu?

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bana yardımcı olırmısnz 6+3 günlük hamileyim kese ve bebek gözüktü ama kalp atısını duymadı bu normal mi atmayabilir de dedi kalbi doktor oğlumun 6 haftalıkken hem onu görmüştüm hemde kalp atısını duymustm organlar oluşurken ilk kalbi oluşmuyor mu?
Vajinal ultrason baktı mı. Benimde 8.haftada karından ultroson baktı hiç belli olmuyordu kalbi atıyormu atmıyor mu hiç belli değildi dedi vajinal ultroson bakalım eğer rızan varsa çünkü şuan göremiyorum dedi ve baktırdım bende çok iyi bi şekilde gözüktü orda atışları buda fark ediyor

Haticeeee

Kayıtlı Üye
rank
Canm bazen 8 haftada net belli oluyo
Cnm hiç Bi. Şekilde ses yoktu doktor da kalp atışı olmayabilir deyince korktum acıkcası
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vajinal ultrason baktı mı. Benimde 8.haftada karından ultroson baktı hiç belli olmuyordu kalbi atıyormu atmıyor mu hiç belli değildi dedi vajinal ultroson bakalım eğer rızan varsa çünkü şuan göremiyorum dedi ve baktırdım bende çok iyi bi şekilde gözüktü orda atışları buda fark ediyor
Yok hyr bakmadı söylemedi de haftaya gl mutlaka dedi

Yok hyr bakmadı söylemedi de haftaya gl mutlaka dedi bakalım haftaya ne dicek

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Cnm hiç Bi. Şekilde ses yoktu doktor da kalp atışı olmayabilir deyince korktum acıkcası

Yok hyr bakmadı söylemedi de haftaya gl mutlaka dedi

Bi dahaki kontrole kadar inşallah belli olur canm üźme kendini

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 6.haftada bebeği bile görmedim keseyi bile zor buldular yani yerleşme yeri ile alakalı dedi kese çok köşede oluşmuş saklı gibiydi 8.haftada kocaman olmuştu ama kalp atışını normal ultroson da hiç göremedi yani öyle deyim alttan baktı ve çok iyi bi şekilde gördü. Kalbini ferah tut dinlen bol bol dua et haftaya git mutlaka kalp atışlarını görmek çok önemli allah korusun diyelim şimdilik inşallah olumsuz bi sonuç olmaz

Haticeeee

Kayıtlı Üye
rank
Bi dahaki kontrole kadar inşallah belli olur canm üźme kendini
İnş cnm bakalım Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin hakkımızda

Canım ben 6.haftada bebeği bile görmedim keseyi bile zor buldular yani yerleşme yeri ile alakalı dedi kese çok köşede oluşmuş saklı gibiydi 8.haftada kocaman olmuştu ama kalp atışını normal ultroson da hiç göremedi yani öyle deyim alttan baktı ve çok iyi bi şekilde gördü. Kalbini ferah tut dinlen bol bol dua et haftaya git mutlaka kalp atışlarını görmek çok önemli allah korusun diyelim şimdilik inşallah olumsuz bi sonuç olmaz
İnş cnm baklm nasipte varsa gelir yoksa zaten naparsam yapayım gelmez haklarımızda hayırlısı neyse o olsn cnm

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, öncelikle inşallah sağlıklı güzel bir gebeliktir. Bu haftalarda görmesi lazım aslında rahimden ultrason ile gorebilirdi aslinda bende çok erken öğrendiğim için beklemiştim 6 haftaya kadar bu sürede kan verdim 2 günde bir ve beta degerlerimin nasıl yükseldiğine baktirdim sonra 6. Haftada gittim cok şükür duyuldu kalp atışı. Sunuda unutmamak lazım herkes gebeliği farklı yasiyor önümüzdeki hafta mutlaka farkedilir. Dilerim hayırlısı olur Allah gönlünüze göre versin ❤️🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar