Kalp Atışı 😍❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kalp Atışı 😍❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,315 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kalp Atışı 😍❤️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ay inşallah kuzum ya 😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay ağlicaktım neredeyse sanki ilk gebeliğim gibi gözlerim doldu kalp atışını duyunca
İkinci gebelik de duygular daha baskın oluyo sanki bende öyle olmuştu ilkinde tecrübesizdim hep tedirgindim acaba iyi bakıyor muyum iyi bi annemiyim hep bunları düşünüp duruyordum ama ikincisinde tecrübeli bı anne olduğun için anın tadını cikariyosun neyi nasıl yapacağını biliyorsun daha güçlüsün 🥰

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar biliyorsunuz kısa zaman önce gebe olduğumu öğrendim ve miniğimi görmeye gidememiştim şükür bugün hastaneye geldim miniğimin kalp atışını duydum çok şükür rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻
Maşallah allahım sağlık sıhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah canim🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İkinci gebelik de duygular daha baskın oluyo sanki bende öyle olmuştu ilkinde tecrübesizdim hep tedirgindim acaba iyi bakıyor muyum iyi bi annemiyim hep bunları düşünüp duruyordum ama ikincisinde tecrübeli bı anne olduğun için anın tadını cikariyosun neyi nasıl yapacağını biliyorsun daha güçlüsün 🥰
Ay sonuna kadar katılıyorum valla bugun annelik iç güdüsü resmen içime işlemiş gibi hissediyorum çok değişij duygular içindeyim 🤭🤭

Maşallah allahım sağlık sıhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah canim🤲
Amin amin Allah razı olsun

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Rabbim kucağına almayı da nasıp etsin inşallah yaaa canım çok sevindim çok şükür ann bolcaa 😍
Merhaba kızlar biliyorsunuz kısa zaman önce gebe olduğumu öğrendim ve miniğimi görmeye gidememiştim şükür bugün hastaneye geldim miniğimin kalp atışını duydum çok şükür rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür canım Allahım kucağına almayıda nasip etsin inşAllah🤲🥰👼

MaşaAllah canım rabbim sağlıklısıyla hayırlısıyla kucağına da almayı nasip etsin inşaAllah 🤲🌹

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Rabbim kucağına almayı da nasıp etsin inşallah yaaa canım çok sevindim çok şükür ann bolcaa 😍
Allah razı olsun canım benim inşallah kuzum inşallah 🙏🏻

Çok şükür canım Allahım kucağına almayıda nasip etsin inşAllah🤲🥰👼
Amin canım Allah razı olsun

MaşaAllah canım rabbim sağlıklısıyla hayırlısıyla kucağına da almayı nasip etsin inşaAllah 🤲🌹
Amin canım Allah razı olsun 🤲🏻❤️

Hayırlı evlat olsun inşallah 🤲🌺
Amin baharım cümlemizin ki inşallah 🙏🏻 😂😂Abisi gibi olsun diye dıa ediyorum ama kayrayı nedense mumla aratacak gibi hissediyorum buda abisi gibi sol tarafıma yerleşmiş 😂😂usg de görsen minicim teyzesii

Ekli dosyalar

• IMG_1512.jpeg
    IMG_1512.jpeg
    26.1 KB · Görüntüleme: 32
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar