Kalp durması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervegüll tarafından oluşturulan Kalp durması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,713 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalp durması
Konbuyu başlatan Mervegüll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eltimle aynı anda hamile kaldık aramızda 4 gün vardı dün ikili tarama için hastaneye gitti kalbi durmuş bebeğin bugün sezeryanla aldılar aradım çok agliyodu üçüncü çocuğu na hamileydi bende pazartesi günü gidicem ikili taramaya o kadar tedirginimki korona atlattılar bir hafta önce acaba neden öldü bebeği soramadım da niye ölmüş diye anne karnında bebeğin kalbi neden durur ki

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
B
Kızlar eltimle aynı anda hamile kaldık aramızda 4 gün vardı dün ikili tarama için hastaneye gitti kalbi durmuş bebeğin bugün sezeryanla aldılar aradım çok agliyodu üçüncü çocuğu na hamileydi bende pazartesi günü gidicem ikili taramaya o kadar tedirginimki korona ağlattılar bir kafta önce acaba neden öldü bebeği soramadım da niye ölmüş diye anne karnında bebeğin kalbi neden durur ki
Bi çok nedeni olabilir koronadan da olabilir ama bunun sebebini doktorlar daha iyi bilirler bebek incelenir nedeni bulunur belki sağlıklı gebelik değildi kısmet

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar eltimle aynı anda hamile kaldık aramızda 4 gün vardı dün ikili tarama için hastaneye gitti kalbi durmuş bebeğin bugün sezeryanla aldılar aradım çok agliyodu üçüncü çocuğu na hamileydi bende pazartesi günü gidicem ikili taramaya o kadar tedirginimki korona atlattılar bir hafta önce acaba neden öldü bebeği soramadım da niye ölmüş diye anne karnında bebeğin kalbi neden durur ki
Canim yaa kac hafdalik idi? ALLAH sabir versin

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Öğrenirsen bize de yaz kuzum 😔allah sabır versin inşallah canim😔🙏🏻

12 haftalık gebeliyi sezeryanla mı aldılar???

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar