Sorum var Kalpte parlaklık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alzmrt tarafından oluşturulan Kalpte parlaklık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 218 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalpte parlaklık
Konbuyu başlatan Alzmrt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AmineErva'm

Alzmrt

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selam nolur bilen yazsın 20 haftalığım bugün detaylı yaptırdık kalpte 3 tane parlak alan ve böbreklerde 4mm genişleme görüldü doktor down sendromunda görülebilen birşey dedi fetal verdik Şuan böyle yaşayıp düzelen oldu mu

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-10-28
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar selam nolur bilen yazsın 20 haftalığım bugün detaylı yaptırdık kalpte 3 tane parlak alan ve böbreklerde 4mm genişleme görüldü doktor down sendromunda görülebilen birşey dedi fetal verdik Şuan böyle yaşayıp düzelen oldu mu
Hiç endişe etme canım benim kardeşime de aynı şeyi dediler şimdi 37 haftalık başka hastaneye gitti gayet sağlıklı olduğunu öğrendi başka bir doktora da görünmeni öneririm

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah değildir canm bnce emin olmak için başka hstaneye de git

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Endişe etme kuzum düzelir banada kızımın kolu bacağı kısa demişlerdi gayet sağlıklı 2 aylık olacak 3 gün sonra . Ben hangi doktora gitsem dediler birde düşün 🤦🏻‍♀️zehir ettiler gebeliği bana

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkma bana da hem kalbinde hemde bağırsağında var denildi çok şükür çok sağlıklı kızım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar