Sorum var Kan degerim 10 düsükmüs 11in ustunde olmasi lazimmiş kan ilaci kullanmak istemiyorum😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esmanurun annesi♥️ tarafından oluşturulan Kan degerim 10 düsükmüs 11in ustunde olmasi lazimmiş kan ilaci kullanmak istemiyorum😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 946 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan degerim 10 düsükmüs 11in ustunde olmasi lazimmiş kan ilaci kullanmak istemiyorum😭
Konbuyu başlatan Esmanurun annesi♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Kullan kullan kuzum
Tmm cnm kullancam❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

10 iyi bir değer kuzum benimde hep 10 doktor gebelikte istediğimiz bir değer diyor zaten
İnsallh canimm

10 iyi bir değer kuzum benimde hep 10 doktor gebelikte istediğimiz bir değer diyor zaten
İnsallh canimm
Çok önemli kullansan iyi olur bende kan vercem düştü sanırım ilaç verilirse kullanırım damar yoluyla verilirse yine alırım yoksa eksikliğinin belirtileri beni mahvediyo
Belirtileri neler canim bende bisey yok valla🙈

A

Adsız anne adayı

Guest
Tmm cnm kullancam❤️

İnsallh canimm

İnsallh canimm

Belirtileri neler canim bende bisey yok valla🙈
Canım unutkanlik yapiyo baş donmesi yapıyo halsizlik yapiyo kalp çarpıntısı yapıyo nefesim yetmiyo gibi oluyor tabi kişiden kişiye değişir ama bende böyle oluyo ha birde tatlıya çok düşüyorum vücut enerjiyi tatlıdan almaya çalışıyor canım istiyor 😎🤷

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar