Kan ilacı tok karnına içilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merveakpinar tarafından oluşturulan Kan ilacı tok karnına içilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,151 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan ilacı tok karnına içilir mi
Konbuyu başlatan Merveakpinar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merveakpinar

Merveakpinar

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar hamilelikte verilen kan ilacini ac karna sabah almam gerekiyor ama ben ac karna ilac aldigimda direk kusuyorum yemek yedikten sonra alsam ilaci faydasi olurmu randavuma daha var oyuzden dokroruma soramadim henuz

Zehra

Kayıtlı Üye
rank
Dun aldım daha kan ılacı eczanedekı mıden bılanırsa sabah ac karna alma tok karna al dedı ıceblırsın yanı

MihribanEbrarin_Annesi

Ebrar ve Eslemin annesi
Mod
rank
Bayanlar hamilelikte verilen kan ilacini ac karna sabah almam gerekiyor ama ben ac karna ilac aldigimda direk kusuyorum yemek yedikten sonra alsam ilaci faydasi olurmu randavuma daha var oyuzden dokroruma soramadim henuz
Aç içilirse daha çok faydası olur ayrıca portakal suyuyla birlikte içerseniz daha iyi sonuç alırsınız.

Ayşe❤️masal

Kayıtlı Üye
rank
Bana hemsirem miğdem bulanirsa sabah aç karnına iç dedi içiliyor tok karnına da sanırım ama sağlık ocağında ki hemsirenden daha net bilgi alırsınız yanlış bilgilendirmis olmayayım ❤️

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Ac ve ya tok icebilirsin onemli olan yarim saat once veya sonrasinda sut ve sut urunleri tuketmemek gerekiyormuş yoksa ilac bir ise yaramaz misal ilaci kullandiktan sonra peynir yoğurt sut tuketmeyin

E

emelblbnksy

Guest
Bende kullanıyorum. Sabah aç içiyorum kahvaltıdan en az 2 saat önce iç peynir falan yendiği için demir emilimini engelliyor dedi. Miden bulanır tok içersen yine kahvaltıdan 2 saat sonra iç dedi.eyni nedenden dolayı. Süt ve süt ürünleri demir emilimini engelliyormus.ilactan sonra portakal ve yeşil sebzeler ilacın etkisini güçlendiriyormus 👍🏼

E

emelblbnksy

Guest
Bende kullanıyorum. Sabah aç içiyorum kahvaltıdan en az 2 saat önce iç peynir falan yendiği için demir emilimini engelliyor dedi. Miden bulanır tok içersen yine kahvaltıdan 2 saat sonra iç dedi.eyni nedenden dolayı. Süt ve süt ürünleri demir emilimini engelliyormus.ilactan sonra portakal ve yeşil sebzeler ilacın etkisini güçlendiriyormus 👍🏼

Tüm sayfalar yüklendi.