Kan ilacı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İki Prenses Annesi 💜 tarafından oluşturulan Kan ilacı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 934 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan ilacı
Konbuyu başlatan İki Prenses Annesi 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar merhaba kanım düşük diye kan ilacı ve vitamin verdiler kan ilacı (bana gyno ferro sanol) vitamin (coledan-D3) kullanan varmı vitamin ilacının kağıdında hamileler kullanamaz yaziyo sorun olurmu kullansam
Bende her ikisinide kullanıyorum canım merak etme sıkıntı yok . Doktor o ilaçları bütün hamile bayanlara veriyor . Bazılarının kullandıkları ilaçların isimleri değişik oluyor ama hepsi de aynı görevi görüyor yani ♥️ kan değerlerin düşük olduğu için ilaçlarını muhakkak doğuma kadar düzenli almalısın yoksa doğumunda zorlaşır ona göre Allah yardımcın olsun inşallah 🙏🥰

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bende her ikisinide kullanıyorum canım merak etme sıkıntı yok . Doktor o ilaçları bütün hamile bayanlara veriyor . Bazılarının kullandıkları ilaçların isimleri değişik oluyor ama hepsi de aynı görevi görüyor yani ♥️ kan değerlerin düşük olduğu için ilaçlarını muhakkak doğuma kadar düzenli almalısın yoksa doğumunda zorlaşır ona göre Allah yardımcın olsun inşallah 🙏🥰
Teşekkür ederim İnşallah kullancam mecbur bayılıyorum sürekli

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar