Kan lekesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa tarafından oluşturulan Kan lekesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,278 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan lekesi
Konbuyu başlatan Elisa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elisa

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar cok Ozur diliyerek soruyorum acaba aranizda bazen iliski esnasinda hafif penbesi kan gibi olan oldu mu ? Bi keresinde olmustu acile gitim bisey Yok dediler arada olur dediler aranizda bu durumu yasiyan oldu mi ?

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar cok Ozur diliyerek soruyorum acaba aranizda bazen iliski esnasinda hafif penbesi kan gibi olan oldu mu ? Bi keresinde olmustu acile gitim bisey Yok dediler arada olur dediler aranizda bu durumu yasiyan oldu mi ?
Bende oldu ben de direk hastaneye gittim bir şey yok dediler ama kanamam devam etti benim tam 2 hafta riskli gebelik bölümüne muayene oldum plesanta rahim ağzına düşmüş dediler bir sürü ilaç iğne verdiler kanaman devam ediyorsa git doktora aksatma

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Bende oldu ben de direk hastaneye gittim bir şey yok dediler ama kanamam devam etti benim tam 2 hafta riskli gebelik bölümüne muayene oldum plesanta rahim ağzına düşmüş dediler bir sürü ilaç iğne verdiler kanaman devam ediyorsa git doktora aksatma
Yok canim kanama yoktu Yane az leke seklinde geldi gitim Tabi bisey Yok dediler Ama iste bazen leke gibi oluyor bazilari diyor normaldir iliski esnasinda oluyormus diye

Burcu Ertaş

Kayıtlı Üye
rank
Yok canim kanama yoktu Yane az leke seklinde geldi gitim Tabi bisey Yok dediler Ama iste bazen leke gibi oluyor bazilari diyor normaldir iliski esnasinda oluyormus diye
Ben böle şeyden çok korkarım 30 haftalık gebeyım hala ilişki yok ilişkiyi Ne kadar önerselerde bazı zamanlarda ben gebelikte sakıncalı bir durum oldugunu düşünüyorum

Hemsireanne

Kayıtlı Üye
rank
İlişkiden agir işten sonra hafif kahverengi leke olur. Bende de olmuştu. Genellikle normal karsilanir ama şüpheniz varsa muhakkak en yakin zamanda doktorunuza bildirin. Cok geçmiş olsun insallah saglicakla kucaginiza alirsiniz bebeginizi

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
İlişkiden agir işten sonra hafif kahverengi leke olur. Bende de olmuştu. Genellikle normal karsilanir ama şüpheniz varsa muhakkak en yakin zamanda doktorunuza bildirin. Cok geçmiş olsun insallah saglicakla kucaginiza alirsiniz bebeginizi
Tsk ederim doktora gitim bisey Yok dediler Ama iste insan ister istemez tedirgin oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar