Kan sulandırıcı iğne kullanan varmı

• Konbuyu başlatan Ülkü
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ülkü tarafından oluşturulan Kan sulandırıcı iğne kullanan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,696 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan sulandırıcı iğne kullanan varmı
Konbuyu başlatan Ülkü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilandefne123

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Şişlikler morluklar kanamalar hepsi oluyo olacakda. Bi hafta kolumun üstüne yatamadığımı biliyorum şişlikten. Normal yani sağlıkla gelsin bebisler inşallah cekicez biraz❣

Ülküsoysal

Kayıtlı Üye
rank
Karnınıza yapmayın sertlik varsa bende kulandım 3 ay boyunca şimdi kulanmıyom kolunuza vurabilirsiniz ben hep kolda vuruyordum kan sulandırıcı ıgnelerımı
Doktoruma fanıştm oda bacaktqn vura vura bilirsiniz dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sorun olmaz canm ben 7 aydır kullanıyorum arada oluyor geçiyor sonra iyneyi yavaş yavaş sık
Teşşekur ederim

Hemsireanne

Kayıtlı Üye
rank
Kan sulandırıcı İyne kullanıyorum 6 +1 gebelik teyim bügün iyneyi yaparken biraz zorladım igneyi sokarken şuan da topacık bır sertlik oluştu Bi sorun olur mu kullanan arkadaşlar yardımcı olurmı
Öncelikle geçmiş olsun zor bir süreç sağlıkla kavusursunuz inşallah bebeğinize. Dönüşümlü olarak iki kol ve iki bacaktan uygulayabilirsiniz iğnenizi topaklanmayi en aza indirmek icin. Uygulama şekli ve yerlerini öğrenmek için internetten subkutan enjeksiyon nasil yapilir şeklinde arama yapabilirsiniz.

Dilandefne123

Kayıtlı Üye
rank
Doktoruma fanıştm oda bacaktqn vura vura bilirsiniz dedi

Teşşekur ederim
Bacagınızda yapmayın doktorum bana izin vermedi bacakta yapmaya birgun sağ koluma akşamları sol gündüz karnıma yer değiştirerek vuruyordum iğneleri morluklar oluşuyordu karnımda şükür çektiğim acılara deydi şimdi düşük riskim var 2 ayim kaldı erken doğma şansı çok yüksek dedi doktorum

Ülküsoysal

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle geçmiş olsun zor bir süreç sağlıkla kavusursunuz inşallah bebeğinize. Dönüşümlü olarak iki kol ve iki bacaktan uygulayabilirsiniz iğnenizi topaklanmayi en aza indirmek icin. Uygulama şekli ve yerlerini öğrenmek için internetten subkutan enjeksiyon nasil yapilir şeklinde arama yapabilirsiniz.
Tamam cok teşekkürler 🤗

Bacagınızda yapmayın doktorum bana izin vermedi bacakta yapmaya birgun sağ koluma akşamları sol gündüz karnıma yer değiştirerek vuruyordum iğneleri morluklar oluşuyordu karnımda şükür çektiğim acılara deydi şimdi düşük riskim var 2 ayim kaldı erken doğma şansı çok yüksek dedi doktorum
Valla bilmiyorum doktora sordum sadece karın ve koldan mı yapılıyor diye bacak tan da yapa bilirsin dedi bacak daha kolay geldı bana karın da kolay bazen boyle şişliklerm oluyor ama acı olmuyor İyne yaparken koldan yapamıyorm korkuyorum cok yakıyor ılac

Dilandefne123

Kayıtlı Üye
rank
Tamam cok teşekkürler 🤗

Valla bilmiyorum doktora sordum sadece karın ve koldan mı yapılıyor diye bacak tan da yapa bilirsin dedi bacak daha kolay geldı bana karın da kolay bazen boyle şişliklerm oluyor ama acı olmuyor İyne yaparken koldan yapamıyorm korkuyorum cok yakıyor ılac
Benimde yakıyordu ama bacakta yapmayın dediler bana bacağın kas yollarına zarar veresiniz dediler göbek ve kollarda yapıyordum oksapar iğnesi az yakıyordu onu vuruyordum kollarıma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar