Kan sulandırıcı kovid

• Konbuyu başlatan 0606
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 0606 tarafından oluşturulan Kan sulandırıcı kovid başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,101 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan sulandırıcı kovid
Konbuyu başlatan 0606
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceylankosova
A

Akademisyen hemşire

Guest
Merhabalar öncelikle çok geçmiş olsun. Bende 32.haftamda Covid oldum ve kan sulandırıcı kullandım. Zaten gebelikte kan pıhtılaşmaya yatkın oluyor ve Covid bu yatkınlığı arttırıyor. O yüzden mutlaka kan sulandırıcı kullanmak gerekiyor. İğneyi yaparken tek hamlede dokuya girmek ve çıkmak doku zedelenmesini ve morarmayı azaltabilir ama hem kanınız sulandığı için hem de iğnenin etkisiyle morarma olması çok normal. İğneyi göbekten yapıyorsanız her iğne arası 2 parmak mesafe bırakmak, koldan ise her seferinde farklı kol kullanmak morarmayı en aza indirecektir. Tekrar geçmiş olsun

Ceylankosova

Kayıtlı Üye
rank
Bende başladım 4 gün oldu ama iğne vurduğun yer biraz morardı size normalmi
Ben gobegimden kendim vuruyorum yavs yavas enjelte edip 2 3 sn bekletip cekince yanma disinda bisey olmuyo.. birgun gobegimin sag tarafindan birgun sol diger gunde kolumun arkasindan vuruyorm suana kadar bi sorun olmadi Cok hizli enjekte ettiginizden oluyodur esim koluma yaparken bianda sıktı orasi morarmisti..

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben gobegimden kendim vuruyorum yavs yavas enjelte edip 2 3 sn bekletip cekince yanma disinda bisey olmuyo.. birgun gobegimin sag tarafindan birgun sol diger gunde kolumun arkasindan vuruyorm suana kadar bi sorun olmadi Cok hizli enjekte ettiginizden oluyodur esim koluma yaparken bianda sıktı orasi morarmisti..
Anladım canm drum sadece göbekten dedi

Tüm sayfalar yüklendi.