KAN SULANDİRİCİ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeyma Anlayışlı tarafından oluşturulan KAN SULANDİRİCİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,680 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KAN SULANDİRİCİ
Konbuyu başlatan Şeyma Anlayışlı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Perviz❤️Günay

Esoşe

Kayıtlı Üye
rank

Ozgesgtc

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Arkadaşlar aranızda kan sulandirici iğne kullanan varmı
Bende genetik hastalık kan pıhtılaşmasi 2 çocuğumda en başından son ana kadar kullandim günlük hibor en yüksek doz göbekten yapiyorduk koldan çok acımıştı simdi ki hamileligimde doktor kontrolünde kullanmak istemedim coraspin kullanıyorum günlük doğuma yaklastik ve çok şükür bi sıkıntı çıkmadı mucize çocuğum asla iğnesiz olmicagi soylenmisti halbuki 😊

Şeyma Anlayışlı

Kayıtlı Üye
rank
Bende genetik hastalık kan pıhtılaşmasi 2 çocuğumda en başından son ana kadar kullandim günlük hibor en yüksek doz göbekten yapiyorduk koldan çok acımıştı simdi ki hamileligimde doktor kontrolünde kullanmak istemedim coraspin kullanıyorum günlük doğuma yaklastik ve çok şükür bi sıkıntı çıkmadı mucize çocuğum asla iğnesiz olmicagi soylenmisti halbuki 😊
Neden veriliyor ki bu igne

Kibar

Kayıtlı Üye
rank
Bende kullanıyorum günde 1 tane enoks
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sabah olmanızı doktor mu önerdi bende akşamları 9 da filan kullanıyorum günlük diyince saat farketmez diye düşünüyorum.
Tabiki doktor onermedi günde 1kere dedi bende sabahlari kullanmaya basladim

Susu

Kayıtlı Üye
rank
Coraspin ve iğne kullanıyorum bende 32. Haftada coraspini birakacaz dedi doktor aynı durumda olan var mı

Tüm sayfalar yüklendi.