Kan tahlilim betahcg düşük mü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nevroz tarafından oluşturulan Kan tahlilim betahcg düşük mü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,631 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan tahlilim betahcg düşük mü
Konbuyu başlatan Nevroz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nevroz
Y

Yıldız

Guest
27 Ocak hasta olmuştum şimdi 4 hafta 6 günlük hamileyim ama kese gorunmedi kan tahlili 450 çıktı doktor onbeş gün sonra t karar çağırdı ben bir şey anlamadım normal mi kanım haftaya göre
Benimde son adet tarihim 27 ocak şuan da 5 haftalık hamileyim benim bende 4+6iken kan testi yaptırdım yani dün benim 1462 cıktı beta ama belki seninki geç döllenme olabilir içini ferah tut iyi düşün iyi olsun canım 🤍

Nevroz

Kayıtlı Üye
rank
Benimde son adet tarihim 27 ocak şuan da 5 haftalık hamileyim benim bende 4+6iken kan testi yaptırdım yani dün benim 1462 cıktı beta ama belki seninki geç döllenme olabilir içini ferah tut iyi düşün iyi olsun canım 🤍
Bilmiyorum canım kese yok dedi kan 459 çıktı 15 gün sonra tekrar gel dedi açıkçası birşey anlamadım ultrasyonda bebeğe benzer birşey var ama yinede kan yapalım dedi sadece
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum canım kese yok dedi kan 459 çıktı 15 gün sonra tekrar gel dedi açıkçası birşey anlamadım ultrasyonda bebeğe benzer birşey var ama yinede kan yapalım dedi sadece
Benim sonucun normal mi sence

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar