Sorum var Kan Tahlilimmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla Gül tarafından oluşturulan Kan Tahlilimmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 595 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan Tahlilimmm
Konbuyu başlatan Leyla Gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Yine husran yine Husran.. Ben bikdim artik Vallahi demek ki annelik benim hakkim degil miş ben vazgeçiyorum zorlayinca olmuyor muş benim kaderim ne zaman gulmuş ki de şimdi de gulsun yeter ben gerçekden bikkdim kendimin Canini Yakdim kadar kimse benim canimi Yakmadim ... Diyorum herzaman Allahim benim ne eksim var diger kullarindan , niye olmuyor kimse kotuluk yapmadim kimsenin Ahini almadim kimseyin kalbini bilerek kirmadim niye niye ya niye Allahim beni duymuyor gormuyor ben hergun Allaha yavrariyorum bana da nasip et diye Ama etmiyor Nasip .. bikdim sabretmekden 15 yasindan belli gençlimi annelik ugruna harcadim ..
Ekli dosyayı görüntüle 5008daha

Kuzum doktora ayın kaçına randevu aldın
[/QUOTE]
Benmi canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayın 8 inde randevu verdi yani arife günü muhtemelen o günde tekrar gün vericek
Ahahah aynı güne almışız doktorum bana 36 haftalık gel dedi ben 37 haftam bayrama denk geliyor deyince . O gün halledeceğim hepsini inşallah bakalım hangi gün verecekler doğumumuzu 🤭🤭

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Ahahah aynı güne almışız doktorum bana 36 haftalık gel dedi ben 37 haftam bayrama denk geliyor deyince . O gün halledeceğim hepsini inşallah bakalım hangi gün verecekler doğumumuzu 🤭🤭
Aynen yaaa çok korku ve heyecan bastı beni biliyormusun bir yandan korkuyorum bir yandan heyecanlıyım çok karışık duygular içindeyim 🙁 içimde tuhaf hisler var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar