Kan uyuşmazlığı olan var mı kızlar

• Konbuyu başlatan Mlk
  • Toplam 19 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mlk tarafından oluşturulan Kan uyuşmazlığı olan var mı kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,870 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan uyuşmazlığı olan var mı kızlar
Konbuyu başlatan Mlk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülperi's mother.

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeliğimde doğumdan sonra bebeğe de bana da yaptılar şimdi 26 haftalığım dr 28.haftada sana yapılacak dedi demekki yaptırmak lazım ben 2 kez yapıldığını bilmiyordum ama

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Doktorum bir sıkıntı olursa vururuz dedi bana tahlil yaptı birşey görmediğini söyledi
Banada özeldeki gittiğim doktor öyle dedi ama devlete gittim söyledim başka doktor gerekmez diyo dedim hayır 28.haftada yapılmasi gerekiyo dedi sorun olmasa bile yaptırman gerekiyo dedi sürekli kan idrar verdim ben yinede yaptır iğneyi sonradan aklında kalmasın

Banada özeldeki gittiğim doktor öyle dedi ama devlete gittim söyledim başka doktor gerekmez diyo dedim hayır 28.haftada yapılmasi gerekiyo dedi sorun olmasa bile yaptırman gerekiyo dedi sürekli kan idrar verdim ben yinede yaptır iğneyi sonradan aklında kalmasın
Bilmiyorum ki Dr ye bağlı ben yaptırırım ama Dr gerek yok derse bilemem

Gülperi's mother.

Kayıtlı Üye
rank
Eşinizle kan uyuşmazlığı olan var mı aranızda bunun iğnesini olan var mı
evet ben -2 grup esim +3 ilk cocugumda antitel bulummadi bende igne olmadim. ama shu an 6.2 haftalik hamileyim bu kez mutlaka olmaliyim. kizim +3 grupla dogdu . benim tersime shimdi benim kan hucrelerde antitel dolashiyor . bu ikinci cocuga tehlike demek.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar