Kan uyuşmazlığı testini yorumlar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur06 tarafından oluşturulan Kan uyuşmazlığı testini yorumlar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,216 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan uyuşmazlığı testini yorumlar mısınız
Konbuyu başlatan Nur06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Berfin lina
S

Selma

Guest
Bizdede uyuşmazlık var aynı testten yapıldı ve özelde gittiğim doktor acil şekilde iğne yapılması lazım dedi, sonrasında devlette iki doktora daha göründüm ve kanaman yoksa 25 30 haftadan önce iğne yapılmaz dendi, ilk gebelikte doğumdan hemen sonra yapılmıştı ikinci doğumda bu şekilde oldu ve ben iğneyi yaptırmadım 15 gün sonra tekrar uyuşmazlık testi yapılacak kontrol edilecek

Nur06

Kayıtlı Üye
rank
Bizdede uyuşmazlık var aynı testten yapıldı ve özelde gittiğim doktor acil şekilde iğne yapılması lazım dedi, sonrasında devlette iki doktora daha göründüm ve kanaman yoksa 25 30 haftadan önce iğne yapılmaz dendi, ilk gebelikte doğumdan hemen sonra yapılmıştı ikinci doğumda bu şekilde oldu ve ben iğneyi yaptırmadım 15 gün sonra tekrar uyuşmazlık testi yapılacak kontrol edilecek
Tesettinizin sonucu ne çıktı kanama yokmuydu

M

Mnvr

Guest

Gebelikte Kan uyuşmazlığı testini yorumlar mısınız​

Ekli dosyayı görüntüle 156
Annenin kan grubu negatif babanın pozitif olırsa kan uyuşmazlığı oluyor genellikle ilk gebelikte sorun olmuyor ikincide sıkıntı oluyor.

Gebelikte Kan uyuşmazlığı testini yorumlar mısınız​

Ekli dosyayı görüntüle 156
Annemin kan grubu negatif bebek pozitifse uyuşmazlık oluyor. İlk gebelikte sorun olmuyor sonraki gebeliklerde iğnesi var onu yapıyorlar. Endişe edilecek bir şey değil yani ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.