Kan uyuşmazlığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leylakk tarafından oluşturulan Kan uyuşmazlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,354 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan uyuşmazlığı
Konbuyu başlatan Leylakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kan uyuşmazlığı için olan varmı benim 0rh- negatif eşimin Arh pozitif çocukta siksintisi olan varmı çok korkuyorum ama

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kan uyuşmazlığı için olan varmı benim 0rh- negatif eşimin Arh pozitif çocukta siksintisi olan varmı çok korkuyorum ama
Benim değilde arkadaşımın öyleydi iğneleri var onun onları oldu bi oğlu 13 yaşında bide yeni kızı oldu 2 aylık falan şuan maşallah ikiside gayet sağlıklı bebişinde yeniymiş zaten ya düzgün iyi bi dr bul sürekli ona git bütün kontrollerini takiplerini aynı Dr yapsın içini ferah tut allahın izniyle bişey olmaz canım

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
ALLAHIN İZNİYLE BİRŞEY OLMAZ CNM iğnesi var ztn

Ü

Ülkü

Guest
Bizde var. Bende negatif eşim pozitif ilk oğlum da 28 haftalıkken iğne oldum doğumdan sonra oğlumun da kan grubu negatif olduğu için ikinci iğne olmadım ama oğlum pozitif olsaydı iğne olmam gerekirdi. Şimdi ikinciye hamileyim yine 28 haftalıkken iğne olacağım doğumdan sonra gerek olursa iğne olacam.

Gulshan

Kayıtlı Üye
rank
28 haftalikken igne oluyorsunuz. Ve eger dogumnan sonra bebeyiniz babasinin kanini gotururse, dogumnan sonra 72 saat icinde size igne olunmasi gerekir.

Fatma 38

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benimde eşimle kan uyuşmazlığım var 3cu gebeliğim 2 kızım var iki kizimdada vurundum bı sikinti olmadi çok şükür şimdide bı sikinti olmassa 7 aylık olunca vuracağız dediler

Cahan21

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım bende öğleyim şimdi 33 haftalık hamileyim drum bana sıkıntı olirsa iğne vurulacak demişdi çok şükür her şey normal gidiyor. Allah yardımcın olsun 🌺🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar