Kan uyuşmazlığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leylakk tarafından oluşturulan Kan uyuşmazlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,384 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan uyuşmazlığı
Konbuyu başlatan Leylakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk

Miraçın annesi

Kayıtlı Üye
rank
28 haftalikken igne oluyorsunuz. Ve eger dogumnan sonra bebeyiniz babasinin kanini gotururse, dogumnan sonra 72 saat icinde size igne olunmasi gerekir.
Bişi sorucam benim 3 üncü gebeliğim ilk gebeligim kan uyuşmazlıgından düşük oldugu söyledi doktor 19 aylık bir oglum var onunlada kan uyuşmazlıgı var dediler şuanda 22+4günlüğim buda atnı lan uyuşmazlıgı eşimle çocukların ki aynı Arh+. Onların ki benim ki Arh- ben hiç bir şekilde iğne olmadım bu gebeliğimde doktor bana eger ki kanaman olursa acike gelirsen kan uyuşmazlıgın oldugunu söyle iğne yapalım dedi şuana kadar hiç sıkıntım yok daha sonra oluşurmu??

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Ben varım. Kaçıncı gebeliğiniz?
3 üncü iki çocuğum da çok şükür saglikli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Igne vurunuyorlar canim onun icin
Evet iğne 7 ayında vuruyorum ikisinde de gebeliğin 7 ayında vurdum ilkten doğumdan sonra iğne vurmedilar ama ikincisi doğum olduktan sonra iğne yine vurdular
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Igne vurunuyorlar canim onun icin
Evet iğne 7 ayında vuruyorum ikisinde de gebeliğin 7 ayında vurdum ilkten doğumdan sonra iğne vurmedilar ama ikincisi doğum olduktan sonra iğne yine vurdular
Aynen canım bende öğleyim şimdi 33 haftalık hamileyim drum bana sıkıntı olirsa iğne vurulacak demişdi çok şükür her şey normal gidiyor. Allah yardımcın olsun 🌺🤗
Amin hepimizin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar