Kan uyuşmazlığı🤷🏼‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Kan uyuşmazlığı🤷🏼‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,084 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan uyuşmazlığı🤷🏼‍♀️
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem
Rabbım hayırlısı sağlıklı nasip etsin inşallah gülüm
Amin Allah razı olsun inşallah cnm cumlemizede sağ saglim kucağımıza almamızı nasip etsin inşallah 🤲🏻🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gittim kontrole iğneye gerek duymadı

Gittim kontrole iğneye gerek duymadı

Son düzenleme:

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Hayır hanfendi çok önemli bende de var eşimle aramda ilk çocukta birşey olmuyor ama ikinci veya diğer çocuklarda engelli ihtimali çok yüksek bnde şimdi hamileyim 28 haftada vurulacam dikka et ihmal etme gülüm önemli çünkü
Bende yaptırmayı düşünüyorum doktorum pek önemsemiyor vitamin folik asit vs hiç bişey vermiyor ilk 3ay önemli ama 4.aya giricez tık yok doktorda

Öyle şey mi olur aksine çok önemli diye biliyorum
İlk gebelikte bişey olmaz dedi ama benmde içim rahat etmiyor doktorumu değiştircem kan hastalığım var kanım geç pihtilasiyor son aya kadar bakıp son ayda araştırma hastanesine sevk edecek gibi bende başladım doktor arastirmaya

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Benmde var ama doktorum ilk hamilelikte gerek görmedi iğneyi daha erken olduğu için bende başka doktorlara gidip sormadim
Bence başka Dr dene kan uyuşmazlığı da iğne muhakkak vurdurutorlar

Bende yaptırmayı düşünüyorum doktorum pek önemsemiyor vitamin folik asit vs hiç bişey vermiyor ilk 3ay önemli ama 4.aya giricez tık yok doktorda

İlk gebelikte bişey olmaz dedi ama benmde içim rahat etmiyor doktorumu değiştircem kan hastalığım var kanım geç pihtilasiyor son aya kadar bakıp son ayda araştırma hastanesine sevk edecek gibi bende başladım doktor arastirmaya
Hah ben adamın Dr luğundan şüphe ettim 😁 o ne ilgisiz Dr öyle son zamanlarda bırakma Dr değiştirmeyi sonra ben seni takip etmedim diyorlar pek sorumluluk almıyorlar bir çoğu

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Bence başka Dr dene kan uyuşmazlığı da iğne muhakkak vurdurutorlar

Hah ben adamın Dr luğundan şüphe ettim 😁 o ne ilgisiz Dr öyle son zamanlarda bırakma Dr değiştirmeyi sonra ben seni takip etmedim diyorlar pek sorumluluk almıyorlar bir çoğu
Bende şimdiden değiştircem kanım zor duruyor zaten önceden tedbirini alıp öyle doğuma almalılar beni

İlkinde bana da yapmadılar canım ama yinede bi sor
Sorduğumda ilkinde gerek yok dedi ama insanın içi rahat etmiyor işte😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.