Kan veren zaman bayildim😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Kan veren zaman bayildim😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 539 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan veren zaman bayildim😔
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bugun kan analizi vermeye gitdim 7 şuşe kan aldilar sonra basim aylandi sonrasi oyananda gordum hemşireler ile kocam beni oyatmaga calisiyo😏😔 1 anlik bebeyume nese olar deye qoxdum kan alinan zaman bayilma neden olarki acaba?
Bende önceden bayılırdım kan verdiğim zaman korktuysan eğer biraz korkudan oluyor kanı görünce oluyor kan ani den çıktığı için vücuttan şeker düşebiliyor canım çok şükür ben artık bayılmıyorum Çok geçmiş olsun bebeğine hiç bişey olmaz verdiğin kan yerine çoktan gelmiştir canım ☺️

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Yedi şişe de fazla iyi dayanmışsın onunla geçmiş olsun inşallah
Evet canim rusiyada cok alirlar Azerbaycanda boyle deyil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yuh ya 7 sise kan mi alınır çok almışlar kuzum ya geçmiş olsun
Evet canim baya cok alirlar burasi rusiya guya bele olmasi gerekir

Bende önceden bayılırdım kan verdiğim zaman korktuysan eğer biraz korkudan oluyor kanı görünce oluyor kan ani den çıktığı için vücuttan şeker düşebiliyor canım çok şükür ben artık bayılmıyorum Çok geçmiş olsun bebeğine hiç bişey olmaz verdiğin kan yerine çoktan gelmiştir canım ☺️
Canim ben kendimde hemşire okumuşum cok kan alib kan vermişim kandan korkumuyorum bu defe daha fazla kan aldilar dayanamdim tesrkur edirim canm

Canim ben kendimde hemşire okumuşum cok kan alib kan vermişim kandan korkumuyorum bu defe daha fazla kan aldilar dayanamdim tesrkur edirim canm

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım benimde damarlarım çok ince olduğu için iğneyi çok oynatırlar içerde ondan sonra tansiyonum düşer hep benden de en son aldıklarında 6 tüp almışlardı tek seferde 3 yerden ayrı ayrı aldılar kan 2 tüp alınca duruyordu damar yok sanki ayrı ayrı yerlerden alıp bitti iş anca onun iç geçmesi de çok kötü oluyor o anda el ayak boşalıyor kötü bi his iyiki yanında eşin varmış benim gittiğim hastane de erkekleri almıyorlar

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Geçmiş olsun canım benimde damarlarım çok ince olduğu için iğneyi çok oynatırlar içerde ondan sonra tansiyonum düşer hep benden de en son aldıklarında 6 tüp almışlardı tek seferde 3 yerden ayrı ayrı aldılar kan 2 tüp alınca duruyordu damar yok sanki ayrı ayrı yerlerden alıp bitti iş anca onun iç geçmesi de çok kötü oluyor o anda el ayak boşalıyor kötü bi his iyiki yanında eşin varmış benim gittiğim hastane de erkekleri almıyorlar
Canm.sanada kecmiw olsun men eşimle gidiyorum ben rus dilinde o kadarda iyi bilmiyorum😆 ona gore herzaman benimle esim gelir

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Canm.sanada kecmiw olsun men eşimle gidiyorum ben rus dilinde o kadarda iyi bilmiyorum😆 ona gore herzaman benimle esim gelir
Mecbur gelmesi lazım canım işte bahanesi olsun oda yanında ne güzel pandemiden dolayı sadece randevusu olan hastaları içeri alıyorlar randevusu yoksa kapıdan sokmuyor kimseyi güvenlik ama eşlerin bu süreçte yanımızda olması gerekiyor bence onların da heycanı oluyor görmek istiyorlar üzülüyorum resim de vermiyorlar

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Mecbur gelmesi lazım canım işte bahanesi olsun oda yanında ne güzel pandemiden dolayı sadece randevusu olan hastaları içeri alıyorlar randevusu yoksa kapıdan sokmuyor kimseyi güvenlik ama eşlerin bu süreçte yanımızda olması gerekiyor bence onların da heycanı oluyor görmek istiyorlar üzülüyorum resim de vermiyorlar
Evet canim cok dogru eşim benle hasataneye geldiyinde ben cekan acilari gorur daha sicak munasibet gosderir bana hem burda onan bawqa kimsem yok bide gelmesjn paksin canina okurum😅

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Evet canim cok dogru eşim benle hasataneye geldiyinde ben cekan acilari gorur daha sicak munasibet gosderir bana hem burda onan bawqa kimsem yok bide gelmesjn paksin canina okurum😅
Hahaa 😂 mecburlar onların da çocukları hem doktorlar eşler yanımızdayken onlara yönelik konuşmalar yapıyorlar yardımcı olmaları konusunda daha çok ilgi başlıyor 😂

Tüm sayfalar yüklendi.