Sorum var Kanama Devam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Kanama Devam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 649 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanama Devam
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Baştan resim eklemedim yeni ekleyebildim bu şekilde kızlar özür diliyorum öncelikle kızlar merhabalar kahverengi olan akıntım artık çokça artmaya başladı kana döndü artık pıhtı atıyor resmen progestan ve aspirin de kullanıyorum ama maalesef bir faydasını göremedim acaba acile gitsem yatış yapılır mı kızım da var aklımda onda kalıyor ama bu bebeğimi de kaybetmek istemiyorum kaç gündür gitmedim hastaneye kalp atışı varsa yatış yapılır mı sizce başakşehir çam sakuraya gidebilirim bilen bilir o hastaneyi.
Yanında götür cnm babasının kucağında dursun yatış olursa eltine mecburen gönderirsin Allah korusun seni falan zehirler veya düşük olmadan durdururlar git en iyisi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Baştan resim eklemedim yeni ekleyebildim bu şekilde kızlar özür diliyorum öncelikle kızlar merhabalar kahverengi olan akıntım artık çokça artmaya başladı kana döndü artık pıhtı atıyor resmen progestan ve aspirin de kullanıyorum ama maalesef bir faydasını göremedim acaba acile gitsem yatış yapılır mı kızım da var aklımda onda kalıyor ama bu bebeğimi de kaybetmek istemiyorum kaç gündür gitmedim hastaneye kalp atışı varsa yatış yapılır mı sizce başakşehir çam sakuraya gidebilirim bilen bilir o hastaneyi.
Balım sen vakit kaybetmeden git. İnşallah hayırlı haberlerle gelirsin 🤲🏻

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gittim progestanı 2 katına çıkardılar kanama devam ederse hemen geri gel dedi doktor çok şükür bebeğim iyi ♥️ Bu da Minik Bebeğimin ilk resmi🥰
20230405_222927.jpg

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar