Kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,359 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanama
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elisa ikra34

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün 40 ım çıktı bebeğimi kaybettim yazmıştım.. kanamam azaldıydı..İki gündür aşırı kanamam var,çok fazla arttı...Doktor metiler icebirsin dedi içtim az önce ama küçük kızımda var ne kullnssam başka azaltr hemen..Afedrsinz 1 saate bir gece pedi komple doluyor ayağı kalkamyrm..Kızimdada kırkım çıkınca kanamam basladydi diye hatırlıyorum ama bu kadar değildi..

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün 40 ım çıktı bebeğimi kaybettim yazmıştım.. kanamam azaldıydı..İki gündür aşırı kanamam var,çok fazla arttı...Doktor metiler icebirsin dedi içtim az önce ama küçük kızımda var ne kullnssam başka azaltr hemen..Afedrsinz 1 saate bir gece pedi komple doluyor ayağı kalkamyrm..Kızimdada kırkım çıkınca kanamam basladydi diye hatırlıyorum ama bu kadar değildi..
Başın sağolsun canm bnde bebeğimi kaybettim 2019 da 40 gün yaşadı vefat etti bnm de kanamam çok fazla olmuştu 40 im çıktıktan sonra kendi kendine kesilmişti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başın sağolsun canm bnde bebeğimi kaybettim 2019 da 40 gün yaşadı vefat etti bnm de kanamam çok fazla olmuştu 40 im çıktıktan sonra kendi kendine kesilmişti
40 tan sonra 6 7 gün sürmüştü yani çok fazla olmuştu

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun canm inşallah

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım 40 dan sonra adet kanaması baslamıs galiba 1 2 gun cok olur sonra azalır 1 ay sonra tekrardan adet olmaya baslarsın yıne

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank

40 tan sonra 6 7 gün sürmüştü yani çok fazla olmuştu
Benim ilk tam kesilck sandydm bir den arttı kardeşm bayaada geliyor yuruyemiyorm resmn bu sefer basım dönüyor bacaklrm ağrıyor birde küçük kızım var

Rabbim yardımcın olsun canm inşallah
Amin cnm Allah razı olsun

Allah yardımcın olsun canım 40 dan sonra adet kanaması baslamıs galiba 1 2 gun cok olur sonra azalır 1 ay sonra tekrardan adet olmaya baslarsın yıne
İnşallah cnm azalsnda başm dönüyor bacaklrm ağrıyor kanımda düştü heral normldede çok adet olurdum ama bu sefer ki çok fazla

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk tam kesilck sandydm bir den arttı kardeşm bayaada geliyor yuruyemiyorm resmn bu sefer basım dönüyor bacaklrm ağrıyor birde küçük kızım var

İnşallah cnm azalsnda başm dönüyor bacaklrm ağrıyor kanımda düştü heral normldede çok adet olurdum ama bu sefer ki çok fazla
Bence başka bir doktora git kanını kessin Allah korusun fazla kan da iyi değil başka bir doktora gözük bebeğin tam zamanında mi doğdu yoksa erken doğum mu can

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank

Sendende inşallah

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Doğumda vefat etti gunundeydi cnm 38+5
Bnm de 34 haftalık doğdu ama bnm 8 ay boyunca hep kanamam oldu nasip biliyorum açın çok taze ama vardır bir hayr de rabbim onu aldiysa vardır bir bildiği sen içini ferah tut üzme kendini küçük kızın var hamd olsun bak bnm de Vefat etti ama kızım var ddm kucağim boş kalmadı çok şükür seninde bir meleğin var bebeklerimiz bize seffatci olacaklar inşallah öbür dünyada 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar