Kanama

• Konbuyu başlatan Valera
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Valera tarafından oluşturulan Kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,143 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanama
Konbuyu başlatan Valera
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana
V

Valera

Guest
Kizlar 13 haftalıkken kanamam oldu pihtili progestan ilacı kullanıyorum şimdi kan uyuşmazlığı iğnesi oldum kanama azaldı ama her lavaboya gittiğimde geliyor böyle durum yaşayıp atladan var mı?

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 13 haftalıkken kanamam oldu pihtili progestan ilacı kullanıyorum şimdi kan uyuşmazlığı iğnesi oldum kanama azaldı ama her lavaboya gittiğimde geliyor böyle durum yaşayıp atladan var mı?
14.cu Haftada yaşadım hastanede yattım 2 gun. Igneler progestan derken kanamam durdu ama 2 ay boyunca koyu siyahımsı kahverengi leke ile devam etti. Çok şükür atlattım bolca dinlendim suan 38 haftaligim moralini yüksek tut kendini yormamaya calis 🤗

Kaderkader

Kayıtlı Üye
rank
Düşük riskinden kaynaklanıyor kanamanın sebebi kanama kesilene kadar progestan ilacı kullan bende 2 ci hamileyim bende kullanıyorum şuan çok geçmiş olsun canım

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Bende 23 haftalık hamileyim 21. Haftamda oldu progestan kullanıyorum şuanlık durdu Allah şifa versin

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol dinlen ayaklarını uzat yüksek tut inşallah gçer bide lavaboya az gitmeye çalış afedersin tuvaletini yaparken kendini sıkmamaya çalış

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Sıkınca bi ilgisi oluyor mu bende sıkınca kramp giriyor da afedersiniz ondan kaynaklı mı acaba
Kendini sıkınca daha çok kanama oluyor yani bende öyle oldu sıktığım zaman tuvalette kanama oluyordu işini bitir çık afedersin zorlama kendini de kendini önce sıkıp sonra rahat bıraktığın için de olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar