Kanamam oldu acilde kaldim yasayan var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Kanamam oldu acilde kaldim yasayan var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,003 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanamam oldu acilde kaldim yasayan var mi
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sbh kalktim kananmam oldu sbh 9 gibi 12+2haftalik gebeyim serum taktilar ve kan testi yaptilar hersey normal ama dusuk riskim oldugunu ogrendim iki igne ve progeston diye dusuk izin ilac ver di kullanan var mi ben dusuk riskim gecti diye biliyordum nasil oldu bilmiyorum durduk yere
Benimde ikinci gebeliğim ilk de hiç Bi sorun yoktu bu gebeliğim öğrendiğimden 2 gün sonra hafif Bi kanama gördüm Dr a gittim düzensiz kese yamuk kese düşürürsün dedi Ama iğne ve ilaç verdi kullandım pekde dikkat edemedim Allah var çünkü 7 yaşında Bi oğlum var ama Allahın izni ile 20 haftalık olduk ve şuan hiç bir sorun yok ilaç da iğnede 2 aydır kullanmıyorum. Allah şifa versin sağ salim kucağına almayı nasip etsin evham yapma. Sakin Ol tevekkül et inş bişe olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.