kanamam oldu Hastane de yatıyorum dua edin ne olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Birgül ❤Gözdem tarafından oluşturulan kanamam oldu Hastane de yatıyorum dua edin ne olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 504 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı kanamam oldu Hastane de yatıyorum dua edin ne olur
Konbuyu başlatan Birgül ❤Gözdem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selver duman

fadimemislina

Kayıtlı Üye
rank
Daha once hic hamileyken kanamam olmadi ilk defa oldu dun yatis verdiler igne hap serum kananam durdu eve geldim kan pihtisi geldi butun sonuclarim temiz suan hastanede yatiyorum dusme tehlikesi varmis bebegimin bunu bile kac zaman da zor oldu bunu da kaybedersem dayanamam dualarinizi bekliyorum arkadaşlar
Canım inşallah bi skıntı olmaz bebişin seni bırakmaz Allahım sizleri korusun

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Daha once hic hamileyken kanamam olmadi ilk defa oldu dun yatis verdiler igne hap serum kananam durdu eve geldim kan pihtisi geldi butun sonuclarim temiz suan hastanede yatiyorum dusme tehlikesi varmis bebegimin bunu bile kac zaman da zor oldu bunu da kaybedersem dayanamam dualarinizi bekliyorum arkadaşlar
Rabbim yardımcın olsun canm inşallah evladını sana bağışlasın

Selver duman

Kayıtlı Üye
rank
Allah şifaniversin cocunu kucana almatı nasip etsin canım o acıyı ben çok iyi bilirim allah yaratmasın

Tüm sayfalar yüklendi.