kanamasız düşük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan kanamasız düşük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,914 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı kanamasız düşük
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASİL 'İN Annesi

Suden.az

Kayıtlı Üye
rank
amin canım birde benim bazı zman agrım oluor hemen 2dk sonra geçiyor
Normal canım bebek buyuyo inan benim bile var sirt bacak ağrım krap tarzında oluyo ama geciyo düşünme başka şeylerle meşgul ol canım bunların hepsi normal be 3 cocuk kaybettim bu 4 cu ve 24 yaşındayım kanda pıhtılaşma olunca kaybettik bebeklerimizi ama yaşadıkların normal endişe etme

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım bebek buyuyo inan benim bile var sirt bacak ağrım krap tarzında oluyo ama geciyo düşünme başka şeylerle meşgul ol canım bunların hepsi normal be 3 cocuk kaybettim bu 4 cu ve 24 yaşındayım kanda pıhtılaşma olunca kaybettik bebeklerimizi ama yaşadıkların normal endişe etme
vallahi senin aynlarını ben yaşadım 3cocum düştü kanamyla ama bu 4.cü çocum bende pıhtılaşma cıktı gebelimin başımdan beri kan sulnadırıcı kullanıom bende bu arada 20 yaşındym

Suden.az

Kayıtlı Üye
rank
vallahi senin aynlarını ben yaşadım 3cocum düştü kanamyla ama bu 4.cü çocum bende pıhtılaşma cıktı gebelimin başımdan beri kan sulnadırıcı kullanıom bende bu arada 20 yaşındym
Aynen canım pıhtılaşma iğnesi kullanıyorum bende 15+5 güçlüyüz oğlumuz olcak rabbim izin verirse inşallah kendini dinleme ama evinde iş temizlikte yapma 3 ayın dolsun öyle yap bende yeni yeni kalktim ayağa tehlikem yok şimdi şükür

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım pıhtılaşma iğnesi kullanıyorum bende 15+5 güçlüyüz oğlumuz olcak rabbim izin verirse inşallah kendini dinleme ama evinde iş temizlikte yapma 3 ayın dolsun öyle yap bende yeni yeni kalktim ayağa tehlikem yok şimdi şükür
yapıom ev işi ama mecbur kayınvalidem yapma otur demıo bna
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

benim 3ayın dolmasına 11gün var canım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
canlar merak ettim bi konu var acaba kanamsız düşük varmiki çok korkuom brn enson ultrosona bebğim 7hftalıkken girdim bidaha girmedim şuan 10+2 oldu inşş birsey olmaz brnim birde pıhtılaşmam var iğnemide kullnıyrm
Kanama olmadan düşük olması imkansız canım

Handeee

Kayıtlı Üye
rank
canlar merak ettim bi konu var acaba kanamsız düşük varmiki çok korkuom brn enson ultrosona bebğim 7hftalıkken girdim bidaha girmedim şuan 10+2 oldu inşş birsey olmaz brnim birde pıhtılaşmam var iğnemide kullnıyrm
Benim de 6 haftalık kalbi durmuştu düşük gibi ama kanama olmadı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar