Sorum var Kandiliniz mübarek olsun 😍 yine bi sorum var 😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cemre tarafından oluşturulan Kandiliniz mübarek olsun 😍 yine bi sorum var 😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 818 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kandiliniz mübarek olsun 😍 yine bi sorum var 😍
Konbuyu başlatan Cemre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Mrb meleklerin güzel anneleri tekrar kandiliniz mübarek olsun 🙏 kırkımızın çıkmasına 1 hafta var ama oğlum bugun sürekli emmek istiyo sabahtan beri hiç uyumadı sürekli ellerini emiyo sütüm iyi geliyo memeyi vermediğimde ağlıyo verince susuyo bugun bütğn gün nerdeyse emdi ve uyumadı normal mi hastaneye gitmelimiyiz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Mrb meleklerin güzel anneleri tekrar kandiliniz mübarek olsun 🙏 kırkımızın çıkmasına 1 hafta var ama oğlum bugun sürekli emmek istiyo sabahtan beri hiç uyumadı sürekli ellerini emiyo sütüm iyi geliyo memeyi vermediğimde ağlıyo verince susuyo bugun bütğn gün nerdeyse emdi ve uyumadı normal mi hastaneye gitmelimiyiz
Seninde kandilin mübarek olsun güzelim.. ellerini emmesi normal korkma endişelenecek bir şey yok..seninle temas kurmak istiyor olabilir yada bir yeri ağrıyordur emince rahatlıyor olabilir kuzum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kakasını yapıyormu yani bugün hiç yaptımı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebekler ellerini emince kaygılı birde ilgi istediklerini belli ederler. Seni sürekli emmek istemesi kokunu alarak kendini güvende hissetmek içindir canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bebekler ellerini emince kaygılı birde ilgi istediklerini belli ederler. Seni sürekli emmek istemesi kokunu alarak kendini güvende hissetmek içindir canım
Eee bizim kayrada ilgi eksik olmuyor gülerken bile elini emiyor bu ne demek o zaman 🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç aydır öyle 🤔

Tüm sayfalar yüklendi.