Sorum var Kandiliniz mübarek olsun 😍 yine bi sorum var 😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cemre tarafından oluşturulan Kandiliniz mübarek olsun 😍 yine bi sorum var 😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 855 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kandiliniz mübarek olsun 😍 yine bi sorum var 😍
Konbuyu başlatan Cemre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Kakasını yapıyormu yani bugün hiç yaptımı
2 3 defa yaptı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eee bizim kayrada ilgi eksik olmuyor gülerken bile elini emiyor bu ne demek o zaman 🤔

Kaç aydır öyle 🤔
Aynen öyle benim minik de öyle son çocuktan son torun olunca bütün ilgi üstlerinde ben desen zaten bütün gün konuşuyorum onunla nerdeyse kucağımdan indirmiyorum ilgiyle alakası olduğunu düşünmüyorum ama normal bi durumda değil galiba 😔 kırkımıza kadar türlü huy değiştirdik valla

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Eee bizim kayrada ilgi eksik olmuyor gülerken bile elini emiyor bu ne demek o zaman 🤔

Kaç aydır öyle 🤔
Valla kuzum kızımda öyleydi ilgi arsızı i dönemde ellerini şapur şupur emiyordu bir makelede okumuştum. Bebekler ne kadar ilgi gösterirsen o kadar fazlasını istiyorlar yazıyordu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mrb meleklerin güzel anneleri tekrar kandiliniz mübarek olsun 🙏 kırkımızın çıkmasına 1 hafta var ama oğlum bugun sürekli emmek istiyo sabahtan beri hiç uyumadı sürekli ellerini emiyo sütüm iyi geliyo memeyi vermediğimde ağlıyo verince susuyo bugun bütğn gün nerdeyse emdi ve uyumadı normal mi hastaneye gitmelimiyiz
Seninde kandilin mübarek olsun kuzum
Bebeğin ellerini emmesi gayet normal
Uyumamasi da bir yerinin ağrısından olabilir kuzum gazı olabilir karnı ağrıyor olabilir veya kulağı ağrıyordur

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Mrb meleklerin güzel anneleri tekrar kandiliniz mübarek olsun 🙏 kırkımızın çıkmasına 1 hafta var ama oğlum bugun sürekli emmek istiyo sabahtan beri hiç uyumadı sürekli ellerini emiyo sütüm iyi geliyo memeyi vermediğimde ağlıyo verince susuyo bugun bütğn gün nerdeyse emdi ve uyumadı normal mi hastaneye gitmelimiyiz
Hayırlı kandiller ben bilmiyorum ama tez zamanda sorunun çözülür inşallah

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Seninde kendilin mubarek canim belki qazi var minigin?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar