Kanguru kullananlar tavsiye verebilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde AhsenHüma tarafından oluşturulan Kanguru kullananlar tavsiye verebilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 860 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanguru kullananlar tavsiye verebilir mi
Konbuyu başlatan AhsenHüma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AhsenHüma

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bir 2 yasında oglum ve bir aylık kızım var oğlum kücük olunca zorlanıyrm baya işlerde olsun bir yere giderken olsun. Bu sebeple kanguru almak istyrm ama ne tür bişey alacağım ya da kullanışlı mı bilmiyrm tavsiye edeceginz Bi ürün var mı
Markası farketmez canım hepsi aynı işlevi görüyor sadece dikkat etmen gereken bel destekli olanını tercih et bebeğin küçük olduğu için oturamaz ve yenidoğanlar için kanguru içine konulan aparatlar var mutlaka onuda alman lazım

AhsenHüma

Kayıtlı Üye
rank
Markası farketmez canım hepsi aynı işlevi görüyor sadece dikkat etmen gereken bel destekli olanını tercih et bebeğin küçük olduğu için oturamaz ve yenidoğanlar için kanguru içine konulan aparatlar var mutlaka onuda alman

Markası farketmez canım hepsi aynı işlevi görüyor sadece dikkat etmen gereken bel destekli olanını tercih et bebeğin küçük olduğu için oturamaz ve yenidoğanlar için kanguru içine konulan aparatlar var mutlaka onuda alman lazım
Aynen canım markası önemli değil yenidoğsn olunca rahat kullanabileceğim bişey olsun istyrm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba Allah kolaylık versin. Ben brosshbaby den cok memnunum cok fonksiyonel tavsiye ederim. 😍
Yenidoğanlar için uygun mu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bir 2 yasında oglum ve bir aylık kızım var oğlum kücük olunca zorlanıyrm baya işlerde olsun bir yere giderken olsun. Bu sebeple kanguru almak istyrm ama ne tür bişey alacağım ya da kullanışlı mı bilmiyrm tavsiye edeceginz Bi ürün var mı
Bende kullanmak istiyorum kuzum ama hiçbir fikrim yok bu konuda

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ev işlerini yaparken veya gezmeye giderken sling kullanıyorum. Yeni doğanlar için slingin en uygun olduğunu okumuştum. Bu bildiğin bir bez parçası 4 metre uzunluğunda yani istediğin herhangi bir markadan alabilirsin ucuz veya pahalı pek bir fark yok. 😊

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım ben ev işlerini yaparken veya gezmeye giderken sling kullanıyorum. Yeni doğanlar için slingin en uygun olduğunu okumuştum. Bu bildiğin bir bez parçası 4 metre uzunluğunda yani istediğin herhangi bir markadan alabilirsin ucuz veya pahalı pek bir fark yok. 😊
Katılıyorum slingte kullandım yenidoğan için kullanışlı kızımı göğsüme bağlıyordum kokumu alarak uzun süre uyuyordu bende biraz iş yapiyordum. Dışarda da kullanımı rahat

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende kızım kücük olduğu zaman kullanıyordum cok rahatdı her işimi öyle görürdüm ama markasını unutdum ne olduğunu ama bence marka fark etmiyor

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Genelde sling öneriyolar canım kullanışlı diyolar ama

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar