Kanguru kullanımı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kanguru kullanımı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,670 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kanguru kullanımı?
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Slingi sevemedim bir kuzum bilmiyorum ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bel destekli en iyiis demi kuzum

https://ty.gl/08lory69mt.
Buna bakıyorum şuan
Tabi kuzum bel destekli senin için daha rahat olur ağırlaştıkça bele yük biniyor sadece o da seni yorar. Ben e bebekten almıştım kanguruyu da sling te karşılaştır hangisi hoşuna giderse daha kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şimdi tam zamanı kuzum çok rahatlıkla kullanabilirsin tommybaby fierra bebek taşıyıcı kanguru tavsiye ederim kuzum bebeğin ağırlığını omuz sırt ve kalça arasında dengeli şekilde dağıtana dikkat et kuzum
Bel destekli sipraiş verdim canım

Tabi kuzum bel destekli senin için daha rahat olur ağırlaştıkça bele yük biniyor sadece o da seni yorar. Ben e bebekten almıştım kanguruyu da sling te karşılaştır hangisi hoşuna giderse daha kuzum
Anladım canım bende bel destekli aldım şükür 🤲🏻

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Kızlar Kayra 4 aylık kanguru almak istiyorum ama hangisini alacağımı ve şuan kullanabilir miyim bilmiyorum deneyimli anneler yardımcı olursa sevinirim 😍
Bende Şeyma nın zamanımdan bi tane var ama pek fazla kullanmadım,
Sevmedim mi desem utanıyorum mu bilemedim.
Zaten bebek arabası var diye fazla ihtiyaç duymuyorum ona hatta hiç duymuyorum.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bende Şeyma nın zamanımdan bi tane var ama pek fazla kullanmadım,
Sevmedim mi desem utanıyorum mu bilemedim.
Zaten bebek arabası var diye fazla ihtiyaç duymuyorum ona hatta hiç duymuyorum.
Valla bazen yürüyüşe çıkmam gerekiyor yada markete olsun bebek arabası zor oluyor benim için merdivenden çıkar indir o yüzden almak istedim

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Valla bazen yürüyüşe çıkmam gerekiyor yada markete olsun bebek arabası zor oluyor benim için merdivenden çıkar indir o yüzden almak istedim
Kuzum sen kimseyi dinleme al bence cok lazim oluyor markete giderken yakin biyere falan arabayla ugrasamassin carsiya biyerleere giderken araba heryere girmiyo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Kuzum sen kimseyi dinleme al bence cok lazim oluyor markete giderken yakin biyere falan arabayla ugrasamassin carsiya biyerleere giderken araba heryere girmiyo
Aynen myle kuzum birde merdiveni çıkart indir eşim yokken araba zor olıyor ama kanguru baya yardımcı olacak bana eminim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Biz başladık canım kız bebek olduğu için şu an tam 9 haftalık onunla geziyoruz uyuyakalıyor içinde
O zaman güzel peki bir zararı oluyor mu Doktorlar 3 aydan önce kullanmayı önermiyor kalça çıkıklığı yüzünden sizde herhangi bir sıkıntı yok demi

Tüm sayfalar yüklendi.