Kanguru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Kanguru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,160 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanguru
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Ya kizlar sling daha mi guvenilir sanki kalca yapisi icin. Bende sling bakiyorum. Yeni dogdugunda da kullanayim ya da evdede rahat olur diye. 3,4 aya kadar disarda da takarim. Sonra zaten arabasiyla gezeriz diye dusunuyorum ama bilemedim. Kangurularin ergonomik olanlarida cok pahalı.

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ya kizlar sling daha mi guvenilir sanki kalca yapisi icin. Bende sling bakiyorum. Yeni dogdugunda da kullanayim ya da evdede rahat olur diye. 3,4 aya kadar disarda da takarim. Sonra zaten arabasiyla gezeriz diye dusunuyorum ama bilemedim. Kangurularin ergonomik olanlarida cok pahalı.
Kız evin içinde slingi ne yapacan😅😅 sling daha kullanışlı ilk dönemlerde tabi ama bebek büyüdükçe sanki konforu azalıyor gibime geliyor

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba annişler kanguruyu kaçıncı ayda kullanmaya başladınız acaba 🤔
Merhaba canım 2aylikta başladım 6aya kadar kullandım tek olduğum için her yere rahatlıkla gidebiliyordum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende sling aldım aşıya giderken yada dışarıda evde iş yaparken kullana bilirsin beğendim ben bebek giyinmek olarak geçiyor ve çok kullanışlı bende bı kanguru var bide sling aldım Allah kullanmayı nasip etsin inşallah ❤️🙏

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kız evin içinde slingi ne yapacan😅😅 sling daha kullanışlı ilk dönemlerde tabi ama bebek büyüdükçe sanki konforu azalıyor gibime geliyor
İşte düşün bebisin benim hibi anasi olacak yandii evde bile sling😂🤪 ya ilk aylar bolbol kucakta olmali vs deniliyorya. Veya is yaparken durmazsa koyarim slinge evde diye düşündüm. Sence kac ayda konforu azaliyor cnm. Bende max 3,4 aya kadar düşünüyorum.

Merhaba canım 2aylikta başladım 6aya kadar kullandım tek olduğum için her yere rahatlıkla gidebiliyordum

Bende sling aldım aşıya giderken yada dışarıda evde iş yaparken kullana bilirsin beğendim ben bebek giyinmek olarak geçiyor ve çok kullanışlı bende bı kanguru var bide sling aldım Allah kullanmayı nasip etsin inşallah ❤️🙏
Kanguru hangi marka aldin cnm. Ergo baby baktim ben. Baya pahali ama gerek var mi okadar vermeye bilmedim. Çünkü iki marka daha var ucuz baya ama onlarda ergonomik diyorlar

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
İşte düşün bebisin benim hibi anasi olacak yandii evde bile sling😂🤪 ya ilk aylar bolbol kucakta olmali vs deniliyorya. Veya is yaparken durmazsa koyarim slinge evde diye düşündüm. Sence kac ayda konforu azaliyor cnm. Bende max 3,4 aya kadar düşünüyorum.

Kanguru hangi marka aldin cnm. Ergo baby baktim ben. Baya pahali ama gerek var mi okadar vermeye bilmedim. Çünkü iki marka daha var ucuz baya ama onlarda ergonomik diyorlar
Canım ben 13yil önce oğlum için almıştım Kraft tan İnan fiyatını bilmiyorum oğlum için almıştım atmadım sakliyordum

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank

Ya yeni doğanda ten teması çok önemli evet ama bunu emzirme ve gazını çıkardıktan sonra 10 15 dk kadar daha tutsan yeterli fazlası bence kucağa alıştırma olur ve işini yapamazsın ben öyle yapmıştım slinge koyarak işini nasıl yapacaksın sıkıntı ona alışırsa bırakmanı istemez bence ama sen daha iyi bilirsin kuzum nasıl rahat edersen öyle yap bencede en fazla 5 6 ay kullanırsın kuzum

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Sling in takıp çıkartması kolay mı acaba pratik. Mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar