Kanımda enfeksiyon varmış

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Kanımda enfeksiyon varmış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,033 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kanımda enfeksiyon varmış
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar doğumdan sonra bağışıklığım çok düştü sürekli hasta oluyorum. Kusma ishal diye gittim kanımda enfeksiyon çıktı. Antibiyotik verdi emziriyorum dedim rahatlıkla içebilirsin dedi.
Geçmiş olsun canım ilaçları düzenli kullan inşallah çabuk geçecektir 🙏🙏🤲

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğumdan sonra bağışıklığım çok düştü sürekli hasta oluyorum. Kusma ishal diye gittim kanımda enfeksiyon çıktı. Antibiyotik verdi emziriyorum dedim rahatlıkla içebilirsin dedi.
Allah yardımcın olsun canım kandaki enfeksiyon neden oluyor bi yerin ağrıyor mu vücudun içinde bi yaran varki bu diş enfeksiyon çeviriyor ben çok çektim enfeksiyonu safram dolmuştu taştan enfeksiyon yapmıştı sürekli müsade altında yatırıyorlardı

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aynisini kiz kardeşimde yasadi oda antibiyotik kullaniyor

Tüm sayfalar yüklendi.