Sorum var Karabasan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Karabasan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 905 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karabasan
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ayetel kursıyı bılmıyorum ama fatıha felak naz falan bildigim butun duaları okuyorum bu ara evde tek kalmaya bıle korkar oldum normalde hıcbırseyden korkmam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aman sen korkma birde hamişsin bebise felan birsey olur ☺️
Canım internetten aç oku içindeki korkuyu at sen çok korktuğun için öyle rüyalar görüyorsun İnan🥲kafandan atarsan iyi olacaksın başka şeyler düşün

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar iki oldu cok kotu ruyalar goruyorum birincisinde oglum kayinvalidem vardi ve ben mutfaga gittigimde oglumdan uc tane olmustu tipatip aynisiydi ve ben hangisi benim diye soruyrdum dua okuyorum ruyamda ama hep yarim kaliyor tamamliyamiyorum sesim cikmiyor sesleniyor dua okuyorum ama hep yarim kaliyor
İkincisindede kapinin krda biri vardi gittim degisik biriydi dua okumaya basladim yine ve yine sesim cikmiyor duam yarim kaliyor ve o gitti sonra baskasi geldi ve beni bogmaya basladi beni kurtarin diye bagiriyorum ama sanki ruyamda agzin dahi acilmiyor ne yapmaliyim nasil gecer bu suan adetliyim kadinlara adetliyken musallat olurlarmis oyle yaziyor korkuyorum
🤣🤣 karabasanlara inanmam sadece batıl inanç illaki yüksek sesle dua etmen gerekmiyor ki ruyandada olsa içinden okuman yeterli duayı Allah her türlü senin sesini duyup sana yardım ediyor zaten öyle şeyleri hiç düşünme hem ne düşünürsen onu görmüş oluyorsun düşünde de

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣 karabasanlara inanmam sadece batıl inanç illaki yüksek sesle dua etmen gerekmiyor ki ruyandada olsa içinden okuman yeterli duayı Allah her türlü senin sesini duyup sana yardım ediyor zaten öyle şeyleri hiç düşünme hem ne düşünürsen onu görmüş oluyorsun düşünde de
Yuksek sesle okumam gerekmiyor elbet ama ruyamda hicbir sekilde okuyamiyordum onu diyorum yani duayi yuksek sesle veya icimden soylemekle alakasi yok dedigimin yinede tesekkur ederim

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar iki oldu cok kotu ruyalar goruyorum birincisinde oglum kayinvalidem vardi ve ben mutfaga gittigimde oglumdan uc tane olmustu tipatip aynisiydi ve ben hangisi benim diye soruyrdum dua okuyorum ruyamda ama hep yarim kaliyor tamamliyamiyorum sesim cikmiyor sesleniyor dua okuyorum ama hep yarim kaliyor
İkincisindede kapinin krda biri vardi gittim degisik biriydi dua okumaya basladim yine ve yine sesim cikmiyor duam yarim kaliyor ve o gitti sonra baskasi geldi ve beni bogmaya basladi beni kurtarin diye bagiriyorum ama sanki ruyamda agzin dahi acilmiyor ne yapmaliyim nasil gecer bu suan adetliyim kadinlara adetliyken musallat olurlarmis oyle yaziyor korkuyorum
Bende de hamileimin basindan beri oluyorum canim 10 kez olmusumdur ilk gebelimde her gun oluyodu sindikinde daha az her aksam dularda okusam olmuyor yatami temiz tuyuyorum bakara suresini acip.oyle uyiyorum annem bi hocaya gitmis bi dua yaptirmis guvenilir biri ama yine oldum ama onceki kadar uzun surmedi besmele.deyip yastimi ters cevuriyorum duami okuyorum 2 dk telefonlan oynuyorum oyle uyuyorum cunku uyanip yeniden uyandimda bende devam ediyor

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Yuksek sesle okumam gerekmiyor elbet ama ruyamda hicbir sekilde okuyamiyordum onu diyorum yani duayi yuksek sesle veya icimden soylemekle alakasi yok dedigimin yinede tesekkur ederim
Rica ederim 🙃 Yatmadan önce okusan bismillah diyip yatsan bile bisey olmaz ben karabasan diye birseye inanmıyorum rüyanda seni korkutmuslar belliki ama öyle şeyler düşünme düşünürsen onu görmüş olursun

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim 🙃 Yatmadan önce okusan bismillah diyip yatsan bile bisey olmaz ben karabasan diye birseye inanmıyorum rüyanda seni korkutmuslar belliki ama öyle şeyler düşünme düşünürsen onu görmüş olursun
Canım karabasan diye bişey yok zaten kişi uykuda iken vücut uyku pozisyonundan dolayı bazen kilitleniyo felç gibi bişey oluyo🥴 bende yaşadım bağırıyorsun sesini kimse duymuyo hareket edemiyorsun sanki ama insan çok korkuyo gerçekten 🥲🥲

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Canım karabasan diye bişey yok zaten kişi uykuda iken vücut uyku pozisyonundan dolayı bazen kilitleniyo felç gibi bişey oluyo🥴 bende yaşadım bağırıyorsun sesini kimse duymuyo hareket edemiyorsun sanki ama insan çok korkuyo gerçekten 🥲🥲
Evet aslinda beyin uyanik oldugu icin halisulasyon goruyormus ama bu cok korkutucu 😂

Tüm sayfalar yüklendi.