kararsızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ömerali👨👩👧👦 ecrin tarafından oluşturulan kararsızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 910 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kararsızlık
Konbuyu başlatan ömerali👨👩👧👦 ecrin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zanazarina

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
mrb kızlar3 ncü çocuğuma gebeyim rabbim hayırlısıyla doğurmayı nasip ederse erkek... bana erkek ismi önerebilecek olan var mı gerçektencok kararsızım 😊
Aklında yokmu hiç beğendiğin ama karar veremediğin ☺️biz emin aras a karar verdik yeğenim muhammed Eymen diğeri alptuğra belki fikir olur sana ilk başta yusuf erdem düşünüyorduk değişti doğum zamanına kadar değişmez inşallah 😀

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
mrb kızlar3 ncü çocuğuma gebeyim rabbim hayırlısıyla doğurmayı nasip ederse erkek... bana erkek ismi önerebilecek olan var mı gerçektencok kararsızım 😊
Ay isim sorunu bende çok yaşamıştım eşim o kadar çok isim söylemişti ki
kutay
tuğrul
cihangir
Emir
Erim
Ben tabi salya sümük ağlıyorum😂 sonra rüyamda uraz ismini gördüm dedim uraz olcak oda urazı beğenmedi Altay olsun dedi en son altay uraz koyduk 7 ceddimiz uraz diyor 😂 altayın esamesi okunmuyor şuan 😂😂

Songül ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ben oğluma ibrahim Baha adını koyacağım inşaAllah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben oğluma ibrahim Baha adını koyacağım inşaAllah
Rahmetli babam vefat etmeden önce oğlunuz olursa ibrahim koyun demişti.O zamanlar tabi ben hsmile falan değildim.Şimdi oğlum olacağını öğrenince ismini koymayı karar verdim.Hem sevdiğim bir isim.

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum benim ilk oglanda omerhalisdemir i gördüm rüyamda 15 temmuz sehidini onun adı oldu şimdi bu da 4 uncu gebelik ikinci oğlum olacak RABBIM nasip ederse rüyamda yavuz selim görmüştüm onu dusunuyodum ama kayinbabamin adı olacak nurettin alp olacak insallah adıyla yaşasın miniklerimiz insallah sana isim önerisine gelince de aras olabilir umut olabilir yamaç olabilir doruk olabilir goktug olabilir aklıma gelen bunlar canim

Tüm sayfalar yüklendi.