kararsızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ömerali👨👩👧👦 ecrin tarafından oluşturulan kararsızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 918 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kararsızlık
Konbuyu başlatan ömerali👨👩👧👦 ecrin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zanazarina

Züleyha

Kayıtlı Üye
rank
Taha, Ömer Faruk, Ahmet Salih, İbrahim Asaf, ali Haydar, Ali Osman, Ebubekir, Selman, Enes, Selim. Bunlar çok güzel bence
mrb kızlar3 ncü çocuğuma gebeyim rabbim hayırlısıyla doğurmayı nasip ederse erkek... bana erkek ismi önerebilecek olan var mı gerçektencok kararsızım 😊
Taha, Ömer Faruk, Ahmet Salih, İbrahim Asaf, ali Haydar, Ali Osman, Ebubekir, Selman, Enes, Selim. Bunlar çok güzel bence

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
mrb kızlar3 ncü çocuğuma gebeyim rabbim hayırlısıyla doğurmayı nasip ederse erkek... bana erkek ismi önerebilecek olan var mı gerçektencok kararsızım 😊
Ben daha cinsiyeti öğrenemedim kız olursa Zarina erkek olursa Asaf hayırlısıyla hepimiz icin inşallah 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bi kızım da var adı ecrin ona uyumlu da düşünüyorum esin esrin bakalım 🤗🤗

Tüm sayfalar yüklendi.