Karın boşluğuna vuran bel ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Karın boşluğuna vuran bel ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,439 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Karın boşluğuna vuran bel ağrısı
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Akşamınız hayrolsun kızlar 🥰
Benim hemen hemen iki haftadır belim acayip ağrıyor ve ağrısı ile beraber karın boşluklarım da ağrıyor yani ha geçer ha geçer diye hasteneye de gitmedim dedim belki üşütmusumdur diye ama nafile geçmek bilmedi özellikle dinlenmeye gectigim zaman artıyor ağrısı sizce nedeni ne olabilir randevu da aldım 1 hafta sonraya alabildim .
Bu arada bilmeyenler için soyliyim gebe deilim 3 buçuk ay önce sezaryen ile doğum yaptım
Sezeryan usutmus olabilirsin ayağına patik giy sıcak tut

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Akşamınız hayrolsun kızlar 🥰
Benim hemen hemen iki haftadır belim acayip ağrıyor ve ağrısı ile beraber karın boşluklarım da ağrıyor yani ha geçer ha geçer diye hasteneye de gitmedim dedim belki üşütmusumdur diye ama nafile geçmek bilmedi özellikle dinlenmeye gectigim zaman artıyor ağrısı sizce nedeni ne olabilir randevu da aldım 1 hafta sonraya alabildim .
Bu arada bilmeyenler için soyliyim gebe deilim 3 buçuk ay önce sezaryen ile doğum yaptım
Geçmiş olsun kuzum belini sıcak tut ayaklarını birde çocuklardan dinlenemiyorsun hep ayakta ağrı olur illa ki sıcak su torbası da iyi gelir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende fazla dinlenemedim elifim yaaa
Türkiye'de annemin bir komşusu var bizim yaşlarda doğum yapmış canim bizde beş dakika uğradık bir baktım yatıyor kız doğum yapmış annesi yanında kaynanası çocuğa bakıyor gorumcekeri ev temizliyor eltisi mutfakta yemek yapıyor ben halime acidim onu gorunce

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Türkiye'de annemin bir komşusu var bizim yaşlarda doğum yapmış canim bizde beş dakika uğradık bir baktım yatıyor kız doğum yapmış annesi yanında kaynanası çocuğa bakıyor gorumcekeri ev temizliyor eltisi mutfakta yemek yapıyor ben halime acidim onu gorunce
Maşallah yaa ne güzel bir aileymis

Tüm sayfalar yüklendi.