Sorum var Karın çatlağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kubra1541 tarafından oluşturulan Karın çatlağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,350 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karın çatlağı
Konbuyu başlatan Kubra1541
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. 34 haftalık hamileyim karnında kırmızılı çatlaklar oluşmaya başladı. Zeytinyağı badem yağı kullanıyorum ama faydalı olmadı sanırım. Sizin kullandığınız tavsiye edeceğiniz başka ürün varmı
Canım ben lierac kullandım iki gebeligimde de ve karnım kocamandi ama sıfır çatlak 🤗

Kubra1541

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben lierac kullandım iki gebeligimde de ve karnım kocamandi ama sıfır çatlak 🤗
Trendyol da da varmis teşekkür ederim en yakın zamanda alacağım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben banyodan 1 saat önce zeytinyağı sürüp bekliyorum banyodan sonrada vazelin kullanıyorum şuanlık bişey yok ama doğumdan sonra fito krem kullanıcam onu çok övüyorlar
Teşekkür ederim cevabınız için. Fito krem dediğiniz çatlak kremimi? Eczaneden bulabilirmiyim

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. 34 haftalık hamileyim karnında kırmızılı çatlaklar oluşmaya başladı. Zeytinyağı badem yağı kullanıyorum ama faydalı olmadı sanırım. Sizin kullandığınız tavsiye edeceğiniz başka ürün varmı
O çatlak oluyo ve senin vicudunla alakalı canm senin vücudun esnekse çatlama olmaz sertse catliyo cnm

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Canım Trendyol da var ama eczaneyi önce bir sor ben Trendyoldan getirttim hatta aldığım siteden yüzlerce satış yapılmış ve çok memnun olduklarını yazmışlardi bende o yüzden almıştım bana kaşıntı yaptı hatta öyle böyle değil. Acaba orjinal mı değildi dedim

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Ben hep bebek yağı kullandım biraz da yapı meselesi diye düşünüyorum ilkinde de çok olmamıştı onda da kayısı çekirdeği yağı kullandım

S

Sinem123

Guest
İbiraz iç karının genişliği ile alakalı canim ben hicbirsey kullanmadım bir tane bile çatlak olmadı göbeğim bile çok çıkmamıştı arkadaşım en pahalı kremi aldı kullandı hergun yagliyordu onunki çok çatladı biraz yapıyla alakalı canim eğer catlayacagi varsa naparsan yap çatlıyor

Tüm sayfalar yüklendi.