Sorum var Karın çatlağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kubra1541 tarafından oluşturulan Karın çatlağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,324 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karın çatlağı
Konbuyu başlatan Kubra1541
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. 34 haftalık hamileyim karnında kırmızılı çatlaklar oluşmaya başladı. Zeytinyağı badem yağı kullanıyorum ama faydalı olmadı sanırım. Sizin kullandığınız tavsiye edeceğiniz başka ürün varmı
Canım ne kullanırsan kullan mutlaka çatlak oluşuyor bu catlaklar bebislerimizden bize kalıcı izleri 😇

İdris bebek

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. 34 haftalık hamileyim karnında kırmızılı çatlaklar oluşmaya başladı. Zeytinyağı badem yağı kullanıyorum ama faydalı olmadı sanırım. Sizin kullandığınız tavsiye edeceğiniz başka ürün varmı
Merhaba.ilk aykardan başlayarak her gün sürersen karın elastik,kuru olmaz o zaman çatlamaz.ben bilmiyorum benim cildimdenmi ya öğle yapdım diyemi bemde çizik bile yok.4cü hamileliyim şu anda.ama hiç çat yok hiç birinde de olmadı şükür.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba.ilk aykardan başlayarak her gün sürersen karın elastik,kuru olmaz o zaman çatlamaz.ben bilmiyorum benim cildimdenmi ya öğle yapdım diyemi bemde çizik bile yok.4cü hamileliyim şu anda.ama hiç çat yok hiç birinde de olmadı şükür.
Karın elastik olur her gün sürersen düzenli iık aylardan başlayarak

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum maalesef hiçbirsey geçirmiyor doğumdan sonra kendisi biraz geçiyor zaten

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bol su içtim aynı zamanda gebeliğimin başından sonuna kadar da ozon yağı kullandım hiç çatlağım olmadı çok şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar