Karın şekli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Balımm tarafından oluşturulan Karın şekli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,170 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karın şekli
Konbuyu başlatan Balımm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep Aliyeva

Balımm

Kayıtlı Üye
rank
Canlar benim 2 ci gebeliğim beni gören herkes oglun olucak diyor ama doktorum kız dedi karın şeklim top gibi yaygın değil erkekte top gibi kızda yaygın oluyormuş neden öyle yaşayan varmı acaba?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canlar benim 2 ci gebeliğim beni gören herkes oglun olucak diyor ama doktorum kız dedi karın şeklim top gibi yaygın değil erkekte top gibi kızda yaygın oluyormuş neden öyle yaşayan varmı acaba?
Normalde öyle oluyor erkek bebekte canım kiminin de yapısaldır belki karnı top gibi olup kızı olan da var olabilir yani

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk kızımda yaygındı karnım 2 ci gebeliğimde beni gören herkes erkek dediyince umutlandım 17 ci haftada doktorum kız diyinve ben şok oldumm yinede saglıklı olsun cinsiyet fark etmez
Aynen canım biliyorum o duyguyu bende 2 oğlandan sonra kız istiyordum gören herkes kesin kız diyordu bi gittim Dr erkek deyince bende bi tuhaf olmuştum sağlıkla gelsinler de kız erkek fark etmiyor canım ne yapalım nasip

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım kız olsun çamurdan olsun🙈🥰
Kız çocuk başka oluyor da işte bize nasip değilmiş canım ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide ne kadar inat yaparsan o kadar olmuyor sanki ben daha hamile kalmadan başlamıştım kızım olacak demeye gördüm kızı 😂😂 ne gelirse Allahtan nasip deyip beklemek en güzeli öğrendim de geç oldu ☺️

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Kizda karin top kimi oluyor oğlumda yaykin idi kizimda sanki karnimda top gezdiriyordum😊3cu bebeyimde ne yaykin ne top cinsiyyetinide belli etmiyor😂 Allahim hayirlisi ile qucagimiza saģsalim almagi nadib etsin insallah

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Aynn valla her iki gebeliğimdede cinsiyeti soranlara kız dediğimde inanmıyolardı karnn kız karnı değil diye ama bnm 2 prensesim var

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilki kızdı ama herkes erkek diyordu benide şüphede bıraktılar doğuma kadar beşiğini bile yeşil almıştım ya erkek OLURSA diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar