Karın sertleşmesi bebeğin sert hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Karın sertleşmesi bebeğin sert hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,074 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Karın sertleşmesi bebeğin sert hareketleri
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım Rabbim senden de razı olsun kuzum doğurdum diye post acmani bekliyorum🤲🙏♥️
Yarın en geç 10da açarım 😃 zaten doğurdum dikildim odaya çıktım diyene kadar 9buçuğu buluo sonra bebemin yüzünü görmeden şak mememe yapıştırıyorlar 😃 ay inşlah emme refleksi iyidir 36da doğacağı için bi o bide ciğerlerini düşünmekten alamıyorum kendimi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yarın en geç 10da açarım 😃 zaten doğurdum dikildim odaya çıktım diyene kadar 9buçuğu buluo sonra bebemin yüzünü görmeden şak mememe yapıştırıyorlar 😃 ay inşlah emme refleksi iyidir 36da doğacağı için bi o bide ciğerlerini düşünmekten alamıyorum kendimi
Insallah kuzun insallah hic onlari düşünme sag saglim gelicek insallah hersey yolunda olucak Rabbimin izni ile

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar şimdi geldim hastaneden doktorum da bayaa bi kızdı neden gelmedin diye. Sancım başlamış sezeryanla olacağı için ebe yolladılar yarın sabah doğuma alacaklar. Eğer dayanamazsan gecede gel dedi doktorum. Uzanınca sancılarım hafifliyor.
Allah kurtarsın cnm hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz inşallah 💕 belliydi dünden canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İğne vurdular mi cnm ciğer icin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar