Karın sertleşmesi bebeğin sert hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Karın sertleşmesi bebeğin sert hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,081 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Karın sertleşmesi bebeğin sert hareketleri
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bebek hareket ettikçe sertleşiyor ve sancı geliyor bebek hareket etmiyorken sancım ya da sertlik yok. Önceden sadece karnım top gibi sertleşirdi farklı olan bebek hareket ettikçe sertleşmesi ve top gibi oluyor. Bi tane daha magnezyum aldım doktor 2ye çıkartmıştı ben sindirimimi bozduğu için 1 tane alıyordum. Biraz daha bekleyeceğim eğer sıklaşırsa hastaneye gideceğiz. Doktorum kan aldı cuma günü hafta sonu doğum başlarsa acil gel dedi emin olamıyorum o yüzden de gitmek istemiyorum sabah zaten kontrolum var.
Kuzum bence riks alma bazi şeylere gec kalma ne olur ne olmaz imkanin varsa suan bi git hastaneye

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36 haftadayım son bi kaç saattir karnım birden sertleşiyor ve bebeğim sert tekmelerini hissediyorum kasıklarım ve belime ağrı giriyor doğum sancısı böyle mi oluyor yalancı sancı mı sizce
Cnm doğuma yakın karın sertleşiyor hiç hareket edemiyorsun sancı geliyor banada öyle oldu 1 aya kalmaz doğum yaptim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebek hareket ettikçe sertleşiyor ve sancı geliyor bebek hareket etmiyorken sancım ya da sertlik yok. Önceden sadece karnım top gibi sertleşirdi farklı olan bebek hareket ettikçe sertleşmesi ve top gibi oluyor. Bi tane daha magnezyum aldım doktor 2ye çıkartmıştı ben sindirimimi bozduğu için 1 tane alıyordum. Biraz daha bekleyeceğim eğer sıklaşırsa hastaneye gideceğiz. Doktorum kan aldı cuma günü hafta sonu doğum başlarsa acil gel dedi emin olamıyorum o yüzden de gitmek istemiyorum sabah zaten kontrolum var.
Cnm senin doğumun yaklaşıyor Allah sağ saglim.kucagina almayı nasip etsin cnm 🙏🤲

Cnm senin doğumun yaklaşıyor Allah sağ saglim.kucagina almayı nasip etsin cnm 🙏🤲

Ay yok yine geliyo sancı otururken kalıp yürürken de sertlik ve ağrı geçmiyor sırtımın altında bıçak saplıyorlar sanki
Ya sırt ağrısı varsa hemen doktora git cnm zaman kaybetme sırt ağrısı sancı ve sanki büyük abdestin geliyor gibi varsa doktora git hiç durma

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Çocuğun hareketli olması kanala girmeye çalışmasından olabilir

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ay yok yine geliyo sancı otururken kalıp yürürken de sertlik ve ağrı geçmiyor sırtımın altında bıçak saplıyorlar sanki
Gece gidebildim mi cnm doktora sanki doğum geliyor gibime geliyor gldi ama tabiki doktor daha iyi bilir gece gitmediysen bugün git cnm

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi geldim hastaneden doktorum da bayaa bi kızdı neden gelmedin diye. Sancım başlamış sezeryanla olacağı için ebe yolladılar yarın sabah doğuma alacaklar. Eğer dayanamazsan gecede gel dedi doktorum. Uzanınca sancılarım hafifliyor.

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi geldim hastaneden doktorum da bayaa bi kızdı neden gelmedin diye. Sancım başlamış sezeryanla olacağı için ebe yolladılar yarın sabah doğuma alacaklar. Eğer dayanamazsan gecede gel dedi doktorum. Uzanınca sancılarım hafifliyor.
Allah kurtarsin bacim. ben de karin sertlesmesiyle gidip dogumumun basladigini öğrenmiştim, erken haftalar oldugu icin kasilmalari durdurmuslardi Allah'ın izniyle. Senin haftan yeterli olduğu icin en azindan ekstra ilac kullanmana gerek kalmiyor ☺️
Allah yardimcin olsun, sancilarin artarsa durma evde doktorunun dedigi gibi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allah yardımcın olsun canım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Allah yardimcin olsun birtanem sag saglim yavrunu inşallah kucagina alirsin

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Allah kurtarsin bacim. ben de karin sertlesmesiyle gidip dogumumun basladigini öğrenmiştim, erken haftalar oldugu icin kasilmalari durdurmuslardi Allah'ın izniyle. Senin haftan yeterli olduğu icin en azindan ekstra ilac kullanmana gerek kalmiyor ☺️
Allah yardimcin olsun, sancilarin artarsa durma evde doktorunun dedigi gibi
Teşekkür ederim ☺️

Allah yardimcin olsun birtanem sag saglim yavrunu inşallah kucagina alirsin
Allah razı olsun rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın :love:

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar