Karın üstü yatmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Urfalıanne tarafından oluşturulan Karın üstü yatmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,423 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karın üstü yatmak
Konbuyu başlatan Urfalıanne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bebegin hareketleri iyiyse endise etme canim zaten ilerleyen haftalarda oldugun icin iki haftada bir kontrole gidiyorsundur kontrolun yakınsa doktoruna danisirsin daha varsa icinin rahat etmesi için git istersen internet de 30 haftaya kadar yüz üstü yatilabilir yazıyo bende 31+4 um bi kac kez yuz ustu uyandim ama bı sıkıntı olmadı cok şükür

Urfalıanne

Kayıtlı Üye
rank
Bebegin hareketleri iyiyse endise etme canim zaten ilerleyen haftalarda oldugun icin iki haftada bir kontrole gidiyorsundur kontrolun yakınsa doktoruna danisirsin daha varsa icinin rahat etmesi için git istersen internet de 30 haftaya kadar yüz üstü yatilabilir yazıyo bende 31+4 um bi kac kez yuz ustu uyandim ama bı sıkıntı olmadı cok şükür
Konutorüle mecbur olmadıkça gitmiyorum çünkü devellette randevu bulamıyorum özel için de param yok bir muane yüz tele en iyi gitmek olucak galiba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben uzun süre yatmış olabilirim o yüzden endişeleniyorum

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Konutorüle mecbur olmadıkça gitmiyorum çünkü devellette randevu bulamıyorum özel için de param yok bir muane yüz tele en iyi gitmek olucak galiba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben uzun süre yatmış olabilirim o yüzden endişeleniyorum
Git canim icin rahat eder hem

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Dün akşam çok yorgundum nasıl yattım nasıl kalktım bilmiyorum bütün gece karın üstü yatmışım annem bebeğin sakat olur dedi korkuyorum bir doktora gideyiimi 😔
Canım çok yorulmuş sun belli benimde yatmakta en özlediğim pozisyon ama bi git olmadı detaylı ultrason çektir ama sıkma canını yan yatıp beline kalın göbek altına ince yastık yoksa çarşaf fln katla koy dönmeme engel olur soluna yatman önemli yan yatınca hareketlerini nasıl hissediyorsun kendini dinle bi

Urfalıanne

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok yorulmuş sun belli benimde yatmakta en özlediğim pozisyon ama bi git olmadı detaylı ultrason çektir ama sıkma canını yan yatıp beline kalın göbek altına ince yastık yoksa çarşaf fln katla koy dönmeme engel olur soluna yatman önemli yan yatınca hareketlerini nasıl hissediyorsun kendini dinle bi
Hareketlerinde sıkıntı yok randevu aldım iki gün sonra gidip bakıcam 🤦 ne kadar zor hamile olmak ya

Tüm sayfalar yüklendi.