Karın yumuşaması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Karın yumuşaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 540 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Karın yumuşaması
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar karın yumuşaması normal midir sanki bana yumuşak gibi geliyor. Hareketleri normal hafta 33

Adımı Tazeana yerine pimpirikli ana koymalıymışım 🤦
😂😂 Normal kuzum korkma 😘. Ah ah gebelikte çok pimpirikli biriydim Kayra doğdu hala öyleyim ufak bir şeyde hemen bir sürü şey düşünüyorum annem bile diyor ne kadar pimpirikli birisin diye çok takmamya çalış cidden insan yıpranıyor ama elimizde değil işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende öyle olunca anneme derdim karnım çok yumuşak sanki Kayra yok gibi diye aradan yrom saat geçer karnım çok sert derdim 😂😂 annem ona laf ediyon buna laf ediyon çocuk ne yapsa yaranamıuor sana derdi 😂😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
😂😂 Normal kuzum korkma 😘. Ah ah gebelikte çok pimpirikli biriydim Kayra doğdu hala öyleyim ufak bir şeyde hemen bir sürü şey düşünüyorum annem bile diyor ne kadar pimpirikli birisin diye çok takmamya çalış cidden insan yıpranıyor ama elimizde değil işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende öyle olunca anneme derdim karnım çok yumuşak sanki Kayra yok gibi diye aradan yrom saat geçer karnım çok sert derdim 😂😂 annem ona laf ediyon buna laf ediyon çocuk ne yapsa yaranamıuor sana derdi 😂😂
Ah canım biz de sağlıkla alsak kucağımıza inşallah, gebelik psikolojik olarak da zor baya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ah canım biz de sağlıkla alsak kucağımıza inşallah, gebelik psikolojik olarak da zor baya
Hepsi zor kuzum 😂😂ben doğunca bu psikolojiden kurtulurum sandım şimdi daha büyük bir psikoloji ile uğraşıyorum düşün çocuk uyuyaca elimi burnuna filn tutuyorum nefes alıyor mu diye 🤦🏻‍♀️kafayı yedim iyice

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu gayet normal hepimiz aynısını yapıyoruz ben uyuyan çocuğu bile dürtüklüyorum 😂😂😂
İşte bende öyleyim haraket ediyor mu nefes alıyor mu diye ağzına yüzüne dokunuyorum karnına odaklanıyodum resmen kafayı yedim sandım ama normal demek ki tek ben yapmıyorum 😂😂 aklımı alacak bu minik annelik hem çok güzel bir duyguymuş hemde çok zor ona bir şey olacak korkusu mahvediyor resmen 😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah koruyor canım onları bide ben daha kötü haldeyim kızım 6 yaşında geçen bir kaldırdı kaldırdığı gibi omzuna attı çocuğu bir anda neye uğradığımı şaşırdım ardından kapının koluna kaşını çarptı o an çok sinirlendim bağırdım onuda anlıyorum ama buda bebek ikisi arasında tek başına uğraşıyorum kimsem de yok Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah 🤲🤲🤲
Amin kuzum amin rabbim yardımcımız olsun 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.