Karında Gerginlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Karında Gerginlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 809 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karında Gerginlik
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
34 haftalık gebelikte karında aşırı gerilme var sanki yırtılıp çıkacak çocuk bilgisi olan başına gelen varmı

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende de aynı canim doğuma 5 gün var çıkacakmış gibi bazen öyle bir geriliyoki pazartesi gidecem bakalım doktora hep normal deyip gecistiriyolar
Vallahi akşama kadar bişey yok akşam olunca böyle bi gerginlik balon gibi şişiyor sanki diyorum bebek mi strese giriyor acaba hareketleri o kadar acıtıyor ki zaten bide bu çatlıcak gibiyim böyle bi gerilme yok çok zor oluyor ne yapsam düzelecek bilmiyorum da

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi akşama kadar bişey yok akşam olunca böyle bi gerginlik balon gibi şişiyor sanki diyorum bebek mi strese giriyor acaba hareketleri o kadar acıtıyor ki zaten bide bu çatlıcak gibiyim böyle bi gerilme yok çok zor oluyor ne yapsam düzelecek bilmiyorum da
Benim gece de gündüz de aynı valla yemek yerken ev işi yaparken çocuk lar a ödev yaptırırken ne yaparsam yapayım hatta yapmayim bisey yatayim oyle bir sisipde geriliyoki diyom aha çıktı çıkacak canımı çok yakiyo o öyle yapınca saglicak La bir doguraydik

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benim gece de gündüz de aynı valla yemek yerken ev işi yaparken çocuk lar a ödev yaptırırken ne yaparsam yapayım hatta yapmayim bisey yatayim oyle bir sisipde geriliyoki diyom aha çıktı çıkacak canımı çok yakiyo o öyle yapınca saglicak La bir doguraydik
Vallahi ne zor oluyor artık son haftalar çatlıcam şişse gerilse sadece bide hareket edince çok daha fana
Son zamanları iyice büyüdü yeri dar olduğu için hareket ederken zorlanıyo minik
Kocaman oldu farkındayım ama beni de çok zorluyor canı sağolsun da mahvoldum

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi ne zor oluyor artık son haftalar çatlıcam şişse gerilse sadece bide hareket edince çok daha fana

Kocaman oldu farkındayım ama beni de çok zorluyor canı sağolsun da mahvoldum
Valla haddi hesabı yok yani direnip de hareket edince yerimden hopluyorum bazen sanki elektrik çarpmış gibi oluyo rahmim öyle bir cannyakiyoki

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
34 haftalık gebelikte karında aşırı gerilme var sanki yırtılıp çıkacak çocuk bilgisi olan başına gelen varmı
Yaa o durum çok zor ama normal ve çokta güzel birşey ama ben çok severdim ağrıya rağmen çok mutlu olurdum karnımı öyle görünce hele Bi tarafa toplandığında yumurta gibi oluyordu karnım 😍😍😍😂

Ikiprensesannesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende de aynı canim doğuma 5 gün var çıkacakmış gibi bazen öyle bir geriliyoki pazartesi gidecem bakalım doktora hep normal deyip gecistiriyolar
Bnimde 5 gun var acaba ne zmn olur ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnimde 5 gun var acaba ne zmn olur ki kizim 40+4 de olmustu ilki bakalim ikinci kizim kacta gelicek bndede yururken vajina agrisi asiri sertlesme bebekte buyuk hareketler oluyor ozellikle wlleri die tahmin ediyorum yanlarimi acitiyor saglicakla gelsin insalllah bebislerimiz ben sabirsizlanmaya basladim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar