Karnım aşağı düştü

• Konbuyu başlatan Yelizzz
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Yelizzz tarafından oluşturulan Karnım aşağı düştü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,147 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karnım aşağı düştü
Konbuyu başlatan Yelizzz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
O zaman çok bı vaktimiz kalmadı doğum için her an hazırlıklı olmalıyım demek ki erkek geç gelir diyorlar ama öyle olmayacak sanırım
Benimde erkek kuzum hiç farketmiyor valla uygulamda erken doğuran da oldu geç doğurua da her gebelik kendine özgü sağ salim kucağına al inşallah 🤲🏻

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 35+4 günlük gebeyim karnım son bı kaç gündür gözle görülür derece de düştü ilk gebeliğim bu sizlerde böyle bişey olmuş muydu doğum yakın mı acaba
Aynı haftadayiz canım normla korkma bebek hazneye yerleşmiştir büyük bı ihtimalle. Endişe yapma son zamanlar zaten bu beklendik bı durum.

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 35+4 günlük gebeyim karnım son bı kaç gündür gözle görülür derece de düştü ilk gebeliğim bu sizlerde böyle bişey olmuş muydu doğum yakın mı acaba
Hatta ben gittiğimde doktor bebek aşağıda duruyor dedi. Bı allttan muayene ediyim açıklık varmı diye dedi. Başki ağrı hissediyormusun dedi yok dedim. Sonra muayene etti açıklık yok bebek hazneye yerleşmiş annesi dedi. Bende erken doğum olucak zannettim. Bu haftada yerleşmesi gerekiyirdu endişe etme dedi. Birde ben ilişkiyi bırakalı çok oldu çok kasiliyordum zorlanıyordum eşimde Allah var çok yaridmci oldu beni bunaltmadi hiç. Belki ilişki girmiş olsaydık açıklık olabilirdi.

Tüm sayfalar yüklendi.