Karnım bir büyük bir küçük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde M.Melike tarafından oluşturulan Karnım bir büyük bir küçük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,105 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karnım bir büyük bir küçük
Konbuyu başlatan M.Melike
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rümeysa Rümeysa

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 5 aylık hamileyim bazen karnım net belli oluyor bazen ise sanki hamile değilim gibi normal gibi geliyor bu durum neden

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
5 aylık kaç haftalık oluyor canım 😊 bu arada normal henüz karnın büyümemiştir yemek yediğin zaman çıkıyor sindirdiğin zaman iniyordur ben 18 haftaya gireceğim hiç karnım çıkmadı ilkinde 6 aydan sonra bir anda çıkmıştı bunda da öyle olacak sanırım 😊

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 5 aylık hamileyim bazen karnım net belli oluyor bazen ise sanki hamile değilim gibi normal gibi geliyor bu durum neden
Bende 5 aylık hamileyim canım benim de öyle oluyor yemek yediğim zaman cıkıyor hosuma gıdıyor bazen gün icinde kücülüyor karnım gıydıklerimizden de fark ediyor bence🥰

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
20+1 im canım 😌
5 aylık kaç haftalık oluyor canım 😊 bu arada normal henüz karnın büyümemiştir yemek yediğin zaman çıkıyor sindirdiğin zaman iniyordur ben 18 haftaya gireceğim hiç karnım çıkmadı ilkinde 6 aydan sonra bir anda çıkmıştı bunda da öyle olacak sanırım 😊

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar