Karnim cok aciyor cok sertleşti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinemsarıgül tarafından oluşturulan Karnim cok aciyor cok sertleşti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,429 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karnim cok aciyor cok sertleşti
Konbuyu başlatan Sinemsarıgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hemsireanne

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Büyük ihitimalle üşüttüm karnım çok açıyor sertleşti de gece hep sancim var iğne batıyormuş gibi ne yapsam acaba size de oldu mu hiç böyle

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Radyasyon çünkü bebek hep radyosyan aliyor o da iyi bisey değil 5.5 aylık hamileyim 3 kere gittim doktora ilkinde gebeliği öğrenmek için 2 v3.de cinsiyeti öğrenmek için
Canım zaten her kontrol gittiğinde ultrasonla bakarlar bebeğine onun sağlıklı için
Radyasyon çünkü bebek hep radyosyan aliyor o da iyi bisey değil 5.5 aylık hamileyim 3 kere gittim doktora ilkinde gebeliği öğrenmek için 2 v3.de cinsiyeti öğrenmek için
Doktor ultrasonla bakmazsa bebeğinin durumu nasıl anlicak.mesela komşum doktora kontrol için gitti kordonun bebeğin boynuna iki kez dolandığını gòrünce hemen doğuma aldılar.

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Canım zaten her kontrol gittiğinde ultrasonla bakarlar bebeğine onun sağlıklı için

Doktor ultrasonla bakmazsa bebeğinin durumu nasıl anlicak.mesela komşum doktora kontrol için gitti kordonun bebeğin boynuna iki kez dolandığını gòrünce hemen doğuma aldılar.
Allah kimseye yaşatmasın 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm öyle düşünme bn ilk gebeliğim de öyle yaptım az kalsın kızım Allah korusun ölüyordu suyu bitmişti resmn Allah korudu her ay git kontörunu yaptr

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar