Karnim çok küçük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice🌸🌸 tarafından oluşturulan Karnim çok küçük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,200 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karnim çok küçük
Konbuyu başlatan Hatice🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gayet normal canım karın iç yapın büyüktür. Bebeğin gelişiminde bir sıkıntı yoksa moralini bozma

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hanimlar 30 haftalik hamileyim ama hala disardan hamile oldugum anlasilmiyo kendimi hic hamileymis gibi hissetmiyorum ya boyle olan varmiydi merak ettim🥺
Benimde öyleydi canım bebeğimde kilosu gelişimi filan gayet iyiydi. Bı arkadaşımın kocaman karnı vardı yani kişiye göre yapısına göre değişiyor. Genelde de 30. haftadan sonra hızla büyüdükleri için karında çabuk büyüyor.

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar 30 haftalik hamileyim ama hala disardan hamile oldugum anlasilmiyo kendimi hic hamileymis gibi hissetmiyorum ya boyle olan varmiydi merak ettim🥺
Ne güzel işte karnınız çatlama sarkmaz doğum sonrası çabuk toparlanırsınız hem 38 e kadar zaman var son aylarda daha hızlı büyüyor bebekler iç karnınız geniş demek ki bebek sağlıklı şekilde büyüyüp gelişiyorsa gerisi önemli değil 💞💞

Hatice🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Benimde küçük canım olabilir, kimisininki de çok belirgin oluyor fazlaca büyük 😄
Evet ya insanllar 7 aylik olduguma inanmiyolar bende isterdim karnim buyuk olsun penguen gibi yürüyeyim🤣 ama 7 ayda yalnizca 8 kilo alabildim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne güzel işte karnınız çatlama sarkmaz doğum sonrası çabuk toparlanırsınız hem 38 e kadar zaman var son aylarda daha hızlı büyüyor bebekler iç karnınız geniş demek ki bebek sağlıklı şekilde büyüyüp gelişiyorsa gerisi önemli değil 💞💞
Çatlma sarkma olmazmi hadi insallah😅 çok şükür bebisimde hic bir sıknti yok gayet saglikli🥰

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Evet ya insanllar 7 aylik olduguma inanmiyolar bende isterdim karnim buyuk olsun penguen gibi yürüyeyim🤣 ama 7 ayda yalnizca 8 kilo alabildim
Asıl sen herkesin hayal ettiği hamilelik sin işte ne istersen giy vücudun bozulmamış ben şimdiden aldığım kiloları nasıl vereceğim diye düşünüyorum😂🙈

Hatice🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Çatlma sarkma olmazmi hadi insallah😅 çok şükür bebisimde hic bir sıknti yok gayet saglikli🥰
Benimde öyleydi canım bebeğimde kilosu gelişimi filan gayet iyiydi. Bı arkadaşımın kocaman karnı vardı yani kişiye göre yapısına göre değişiyor. Genelde de 30. haftadan sonra hızla büyüdükleri için karında çabuk büyüyor.
Birazcik daha büyüsede hamileligimin tadini çikaram bende hic belli olmuyo😅

Asıl sen herkesin hayal ettiği hamilelik sin işte ne istersen giy vücudun bozulmamış ben şimdiden aldığım kiloları nasıl vereceğim diye düşünüyorum😂🙈
Ahaha valla hamile kalmadan once giydigim kiyafetleri hala giyiyom bir beden bile cikamadim😅

Ahaha valla hamile kalmadan once giydigim kiyafetleri hala giyiyom bir beden bile cikamadim😅
Gayet normal canım karın iç yapın büyüktür. Bebeğin gelişiminde bir sıkıntı yoksa moralini bozma
Cok sukur bebisimde bir sıkınti yokta biraz belli olsaydi daha iyi olurdu sankim😅

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Canım 27+2 haftalığım benimde öyle karnım yok denecek kadar az hala aynı bedende kıyafetlerimi giyebiliyorum ama çok şükür bebeğimin gelişimi herşeyi iyi önemli olanda o☺️

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk gebeliğim de. Karnım. Yoktu hatta yok otesiydi çok hafif bir şişmisti daha sonra yok çıkmadı ikinci gebeliğim 6 ayım. Yine yok yani. Bende pek bu meseleyi anlayamıyorum bir çok kadının gercekden karnı burnundayken bazen bazı kadınların karnı hiç çıkmaz üzülme korkulacak bişey değil yani her kadın da farklı olabilir bu durumlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar