Karnim çok küçük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice🌸🌸 tarafından oluşturulan Karnim çok küçük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,203 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karnim çok küçük
Konbuyu başlatan Hatice🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hanimlar 30 haftalik hamileyim ama hala disardan hamile oldugum anlasilmiyo kendimi hic hamileymis gibi hissetmiyorum ya boyle olan varmiydi merak ettim🥺
Kuzum herkesin göbeği aynı çıkmıyor senin karnın içi geniştir ondan olabilir bide kuzum millet göbeğim çok çıkmasın diye uğraşıyor ne güzel işte çatlama sarkma falan olmaz ve doğumdan sonra göbeğin fazla kalmaz yani sevinmelisin endişe edicek bir durum yok

Mâriye

Kayıtlı Üye
rank
Benim de karnım küçüktü, ben halimden memnundum. Siz de şükredin, zira küçük bir göbek ile hem çatlama riski azalır hem daha az bel ağrısı çekersiniz. Ne güzel işte 💁🏼‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet ya insanllar 7 aylik olduguma inanmiyolar bende isterdim karnim buyuk olsun penguen gibi yürüyeyim🤣 ama 7 ayda yalnizca 8 kilo alabildim

Çatlma sarkma olmazmi hadi insallah😅 çok şükür bebisimde hic bir sıknti yok gayet saglikli🥰
7 ayda yalniza 8 kilo alabildim derken? Zaten normal olani bu, 9 ayda 10 kilo alinir.

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar 30 haftalik hamileyim ama hala disardan hamile oldugum anlasilmiyo kendimi hic hamileymis gibi hissetmiyorum ya boyle olan varmiydi merak ettim🥺
Canım üzüldüğün şeye bak yaa. Boşuna canını sıkmaya değmez. Senin iç karnın geniş. Benimde iç karnim geniş senin gibi. Doktora gittiğinde aklına takiliyorsa sor iç karnın geniş olanları dış karnı fazla büyümüyor. Sen hamileliğin tadını çıkar canım. 🤗🤗

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet ya insanllar 7 aylik olduguma inanmiyolar bende isterdim karnim buyuk olsun penguen gibi yürüyeyim🤣 ama 7 ayda yalnizca 8 kilo alabildim

Çatlma sarkma olmazmi hadi insallah😅 çok şükür bebisimde hic bir sıknti yok gayet saglikli🥰
Ne güzel işte kuzum bende şuan 9 ayın icindeyim 8 kilo aldım göbeğimin fazla büyük olmaması hoşuma gidiyor en azından bel ağrısı çekmiyorum 🤭🤭

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Taktiğin şeye bak cnm ya ne güzel işte gebe oldugun dışardan belli degilms😍 senin iç karnin genişmis cnm korkma yani.. ve bebeğinin kilosu iyiyse gerisi boş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar