Karnım çok şişti. Tecrübesi olan var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice6828 tarafından oluşturulan Karnım çok şişti. Tecrübesi olan var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,986 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karnım çok şişti. Tecrübesi olan var mı?
Konbuyu başlatan Hatice6828
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra Çınarrrr

Hatice6828

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba değerli dostlar. 11 haftalık gebeyim. Ama karnım çok şişik. Doktor kesen aşağıda kalmış dedi. Onunla alakası olabilir mi? Bilgilerinize, tecrübelerinize ihtiyacım var

E

Esmacakmakk

Guest
Benim deneyimlediğim, folik asit kullanımı. İnsanı şişiriyor. 16 haftalık hamileyim karnım hiç yok. Ama başlarda 8. Haftada falan öyle çıkmıştı ki çok korkmuştum krem sürmeye başlamıştım.

arzumsun

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba değerli dostlar. 11 haftalık gebeyim. Ama karnım çok şişik. Doktor kesen aşağıda kalmış dedi. Onunla alakası olabilir mi? Bilgilerinize, tecrübelerinize ihtiyacım var
bnde 18 haftalik hamileyim karin sisligi normal bisey benimde bazen gozume cok sis geliyor bazen kucuk bagirsaklardan dolayi bole olmazi normalmiş

Melisa Doğan

Kayıtlı Üye
rank
Ben de 3.5 aylık hamileyim karnım acayip şişti tamam çok yemek yiyorum ama sanki 6 aylık hamile gibi duruyorum yaaa

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar